Katalog IKEA 2021 już jest!

2
4431
Katalog-ikea-2021-salon-inspiracje-biel-skandi-wnętrze-krzesło-fotel-kanapa

Każdy rok IKEA cieszy swoich klientów wyjątkowym wydaniem katalogu. Dlaczego to jest takie ważne? Odpowiedź jest prosta! Katalog IKEA to nie tylko zbiórka najnowszych kolekcji marki, ale również wiele niezwykłych pomysłów na aranżację przestrzeni oraz inspirujące porady do prowadzenia lepszego życia w domu! W tym sezonie wydanie trafia w ręce polaków po raz 25. Zobaczmy zatem, co ciekawego przyniesie nam Katalog IKEA 2021?!

Katalog IKEA 2021 – praktyczna odsłona urządzania domu

Życie to szereg dynamicznie rozwijających się wydarzeń. Dostosowywanie się do ciągłych zmian wymaga nowych, nieszablonowych sposobów myślenia. Właśnie dlatego tegoroczny Katalog IKEA przyjmuje formę poradnika, wypełnionego sprytnymi wskazówkami, praktycznymi pomysłami i drobnymi, niedrogimi rozwiązaniami. W końcu stworzenie lepszego do życia domu nie musi być wcale skomplikowane, kosztowne ani czasochłonne.

Nowe podejście IKEA to odpowiedź na najważniejsze potrzeby klientów, które eksperci firmy obserwowali przez lata. Nowy katalog IKEA 2021 to wiele konkretnych i bardzo przydatnych pomysłów, które pomogą dostosować wnętrza do różnych, okoliczności.

Katalog-ikea-2021-łóżko-sypialnia-inspiracje-wnętrze-fotel

Coraz bardziej przyjazny dla planety

Kwestie związane z ochroną środowiska są szczególnie ważne dla IKEA. Z każdym kolejnym wydaniem i kolekcją marka wprowadza coraz więcej przyjaznych dla przyrody materiałów. Wiele z nich są łatwe w recyklingu, niektóre z tego recyklingu również pochodzą. Oprócz samych materiałów, IKEA skupia się na zachęcaniu swoich klientów do bycia odpowiedzialnym, pojawiają się więc w ofercie produkty takie jak segregatory odpadów, stojaki dla domowej hodowli roślin, baterie z filtrem i wiele innych eko rozwiązań.

zieleń-inspiracje-wnętrze

Dobra organizacja to podstawa

Nowy sezon to również mnóstwo świetnych inspiracji na organizację naszego domu. Bez względu na wielkość mieszkania i portfela. W przekonaniu IKEA bardzo ważne jest, by w mieszkaniu panował porządek, właśnie dlatego w nowym katalogu znajdziemy wiele produktów, które ułatwią nam organizację miejsca nie tylko w garderobie, ale całym domu. Wiele modeli szaf, przesuwne komody, wieszaki, pudełka do segregacji i wiele innych ważnych elementów domowego porządku.

Źródło: materiały prasowe, IKEA

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj