Romantyczne dodatki IKEA – sierpień pełny nowości!

0
20991
Kuchnia-wnętrze-inspiracje-stół-krzesła-lampa-ikea-romantyczne-dodatki

Każda nowa kolekcja IKEA to bardzo przemyślana seria produktów, które łączy nie tylko wspólny motyw estetyczny, ale również idea. Ze względu na dojrzałość wzornictwa wykorzystanego w większości z przedstawianych rzeczy, zawsze niecierpliwie czekamy na nowe projekty. W sierpniu do sklepów IKEA w całej Polsce trafiła nowa seria produktów. Zapewne projektanci czerpali inspiracje z bajek, ponieważ jej głównymi wyróżnikami są niestandardowe kolory i mnogość kształtów. Romantyczne dodatki IKEA w sierpniu to wachlarz stylistycznych rozwiązań i różnobarwna paleta – wszystko, by uśmiech nie schodził z twarzy domowników!

Romantyczne dodatki i nowości IKEA

Jak to zawsze IKEA zachęca do uporządkowania swojego dobytku oraz pozbycia się zbędnych rzeczy. Dlatego w nowej kolekcji sklepu pojawiała się seria modułowych półek/szafek ENHET. Stworzone z myślą o różnych potrzebach każdego z nas, moduły łatwo dostosować do każdej przestrzeni oraz wykorzystywać w różnych konfiguracjach. Łatwość montażu i demontażu to także krok naprzeciw tym, kto lubi zmieniać miejsce zamieszkania i ceni mobilność w życiu codziennym.

kuchnia-przechowywanie-inspiracje

Jeszcze jedną ciekawą nowością dla przechowywania są systemy regałów IVAR. Szczególnie nam przypadł do gustu regał w wersji bambusowej, bowiem może stać się doskonałym uzupełnieniem wnętrza w pastelowych odcieniach!

Jeszcze więcej wspólnych chwil!

Projektanci IKEA już powoli zaczynają szykować się na jesień. A więc znając, że ta pora roku to najlepszy czas na długie rozgrzewające śniadania w gronie najbliższych oraz biesiadowania w zimne wieczory proponują uzbroić się w wygodny rozkładany stół z serii RÖNNINGE. Ten model przypadnie do gustu wielbicielom miękkich form i miłośnikom zaprosić dużo gości. Rozłożony stół sięga aż 210 cm długości. Doskonałym uzupełnianiem nowości będą krzesła z tej samej serii. P.S.: nie możemy się napatrzeć na te zielone!

Kuchnia-wnętrze-inspiracje-stół-krzesła-lampa-ikea-romantyczne-dodatki

Romantyczne dodatki dla każdego domu

W tym miesiącu IKEA również przygotowała dla nas zestawienie w prawdzie miłych dla oka dodatków. Od teraz możemy kupić piękne kolorowe wazony i doniczki serii OMFÅNG, śliczny zestaw ceramicznych karafek LÄTTSÅLD, cudowny dywan STENMÄTARE i dwa rodzaje poszewek na poduszki z motywem roślinnym.

dywan-ikea-inspiracje-wnętrze

Źródło: materiały prasowe, IKEA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj