IKEA RAVAROR – dla tych, którzy cenią swobodę

0
3054
ikea-ravaror-inspiracje-wnętrze-meble-kolekcja

Współczesne trendy idą w nogę ze stylem życia i potrzebami społeczności. Coraz więcej osób stawia na swobodę i otacza się rzeczami, które wspomagają mobilność w życiu codziennym. IKEA zatem nie traci czasu i jej asortyment podąża za potrzebami klientów. RAVAROR, czyli nowa kolekcja marki, to wyjście naprzeciw nowoczesnym realiom oraz sposób na mobilne i wielofunkcyjne wnętrze. Zobaczmy więc, co przygotowała dla nas IKEA!

RAVAROR – kolekcja swobodnych ludzi

W życiu, jak i w domu, wszystko nieustannie się zmienia, a dynamika dzisiejszych czasów tylko potęguje ten proces. Nie mniej jednak mieszkamy najczęściej na małych powierzchniach, a to oznacza, że nasz dom pełni jednocześnie wiele funkcji: miejsca do odpoczynku, pracy, spotkań towarzyskich a czasem sali do jogi czy ćwiczeń. Im więcej czasu spędzamy w naszych czterech kątach, tym ważniejsza staje się elastyczność i wielofunkcyjność, bez konieczności posiadania wielu ciężkich mebli. RAVAROR od IKEA to rozwiązanie problemu umieszczenia dużej ilości funkcji w małej przestrzeni. Dlatego zapewne wiele z Was znajdzie w tej kolekcji doskonałe rozwiązanie dla własnego wnętrza.

Sprytne przechowywanie – klucz do panowania nad przestrzenią

Odpowiednio zaplanowana strefa przechowywania jest niepodważalnie ważna w każdym wnętrz. A jak być, gdy nie ma miejsca na osobną garderobę, spiżarnię czy wbudowaną szafę? IKEA odpowiedziała na to pytanie, proponując w swojej nowej kolekcji serię mobilnych ławek, regałów oraz stelaży. Dzięki swoim małym gabarytom oraz wmontowanym kółkom odnajdą się na każdym metrażu.

RAVAROR – Wiele funkcji i mobilność

Nieduże mobilne meble kolekcji RAVAROR pozwalają na stworzenie wielu konfiguracji wnętrza, by ułatwić dotowanie przestrzeni do aktualnych potrzeb użytkowników. Tak na przykład drewniany stół z nowej kolekcji to doskonały pomysł nie tylko na tradycyjny stół jadalny, ale również biurko. Co więcej, dzięki dostosowanym rozmiarom z resztą kolekcji, można dowolnie zamieniać miejscami wiele elementów.

stół-inspiracje-wnętrze-ikea

Uniwersalny kształt, kolor i faktura

Skoro mowa o wielofunkcyjnej przestrzeni i dostosowaniu mebli do potrzeb użytkownika to warto również zwrócić uwagę na jej właściwości fizyczne. Kolor, kształt, materiały oraz faktura wszystkich elementów kolekcji jest dosyć uniwersalna i minimalistyczna. Oprócz wewnętrznej spójności pomiędzy sobą łatwo one odnajdą się również wśród innych elementów wyposażenia wnętrza.

Źródło: materiały prasowe, IKEA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj