Design 2019 – To zachwyciło nas w minionym roku!

0
4164
podsumowanie-roku-2019-inspiracje

Żegnamy 2019, witamy 2020! Tradycyjnie, każdy z nas robi podsumowanie mijających 365 dni. My też postanowiliśmy rozliczyć się z wydarzeń, które towarzyszyły nam w mijającym roku, dlatego zastanowiliśmy się, co nowego nas spotkało, co zainspirowało i sprawiło największe wrażenie. A więc czas na nasze podsumowanie – top of the top Design 2019!

Design 2019 – ten rok przyniósł nam dużo nowych wrażeń!

Poznaliśmy kierunek rozwoju polskiego designu!

Wydarzeniem mijającego 2019 roku możemy śmiało nazwać Warsaw Home. Czwarta edycja targów wyposażenia wnętrz stała się zdecydowanie najlepszym polskim miejscem kreowania nowych trendów i inspiracji dla projektantów oraz osób stawiających na piękne wnętrza. To wydarzenie niewątpliwie z roku na rok konsekwentnie przyczynia się do rozwoju polskiego designu poprzez oswajanie potencjalnych klientów z trendami i nowościami. Bardzo cenimy takie podejście.

warsaw-home-inspiracje-kanapa-targi-wnętrz-design-2019

instalacja-świetlna-inspiracje-wnętrza-warsaw-home-design-2019

Polski rynek wnętrzarski aktywnie się zmienia i zmierza w kierunku autentycznych światowych standardów. Coraz częściej stawiamy na nietypowe rozwiązania, powoli rezygnujemy z bieli, wprowadzamy kolor i nie boimy się zmian. Taki trend strasznie nas cieszy!

Byliśmy bliżej piękna i sztuki!

Przez cały mijający rok towarzyszyła nam sztuka. Mieliśmy okazję poznać ją bliżej dzięki dwóm edycjom Targów Sztuki Dostępnej. Projekt debiutował w marcu i dzięki niemu poznaliśmy wielu utalentowanych artystów. Już teraz prace niektórych z nich stały się częścią naszych bieżących realizacji! Nie wyobrażamy sobie już wnętrz bez sztuki.

Targi-Sztuki-Dostępnej-2019-obrazy-na-wystawie-sztuka-design-2019

Realizacje, z których jesteśmy dumni!

Dokładamy wszelkich starań, by cały czas wzbogacać wnętrza i promować dobry design. W mijającym roku zrealizowaliśmy wiele projektów. Jednak jeden z nich przypadł Wam szczególnie do gustu! Wyjątkowy projekt łazienek z wykorzystaniem polskich produktów i ciekawych połączeń. Z takich projektów jesteśmy dumni, dlatego w nadchodzącym roku obiecujemy jeszcze bardziej i częściej inspirować Was nowymi, autorskimi realizacjami!

wnętrze-łazienki-marmur-inspiracje

projekt-łazienki-design-2019-inspiracje-komoda-szyflady-umywalka-nablatowa-okrągłe-lustro

Powrót czystego modernizmu i Bauhausu – Design 2019

W 2019 roku obchodziliśmy stulecie legendarnej szkoły sztuki i projektowania Bauhaus! Jej założyciel Walter Gropius przyczynił się do powstania i rozwoju modernizmu, który teraz przeżywa renesans.

bauhaus-inspiracje-jasne-wnętrze-białe-ściany-kultowe-fotele-knoll

Najlepsze zjawisko – Design 2019

Świadomość zaczęła w dużej mierze przeważać nad impulsem, coraz częściej stawiamy na praktyczność, równocześnie dbając o środowisko. Dlatego rośliny przestają być jedynie dodatkiem do wnętrz i stają się pełnoprawną częścią kompozycji. Popieramy więc Biophilic design, czyli rośliny w architekturze i wnętrzach – zjawisko, które pomoże nam odzyskać harmonię z naturą i pozwoli na komfortowe przebywanie w domu oraz miejscach publicznych.

Klimatyczne-wnętrza-w-pekinie-inspiracje-krzesło-bananowiec-palma-rośliny-lustro-biophilic-design-2019

Mijający rok był pełen odkryć i niespodzianek. Jesteśmy pod wrażeniem wydarzeń, które towarzyszyły nam w tym sezonie. Mamy nadzieję, że rozpoczynający się 2020 przyniesie jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj