Warsaw Home 2020 – warto o tym wiedzieć!

0
3222
poliszdesign-warsaw-home-2020-inspiracje

Za nami już 4 udane edycje targów wnętrzarskich Warsaw Home. Nie przestajemy powtarzać, jak bardzo lubimy to wydarzenie i jak dużo ten event wnosi do rozwoju polskiego designu. Czas mija, świat się zmienia, zmieniają się również i targi… A więc jakie nowości czekają na nas na Warsaw Home 2020?

Warsaw Home 2020 – co zmieni się w tym roku?

Tegoroczna edycja targów przyniesie kilka bardzo istotnych nowości. Główne zmiany dotyczą wizualnej identyfikacji wydarzenia oraz jego nazwy. Organizatorzy zapewniają, że takie rozwiązanie pozwoli jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby branży i dostosować wydarzenie do większej liczby odbiorców. Wszystko po to, by polski design szerzył się dalej!

warsaw-home-contact-inspiracje-nowe-logo

Nowa nazwa – jeszcze lepsze targi Warsaw Home 2020

A więc główną zmianą, której uległo wydarzenie to aktualizacja jego nazwy. Od tego roku największe wydarzenie wnętrzarskie w Europie Środkowo – Wschodniej będziemy nazywać Warsaw Home & Contact. Jak mówią organizatorzy, event od samego początku kierowano do klienta biznesowego, jednak drzwi dla klientów indywidualnych i miłośników designu również były otwarte. Żeby stworzyć przyjazną do pracy atmosferę, postanowiono podzielić dni odwiedzania targów na dni biznesowe, skupiające klientów z branży, oraz dni otwarte dla wszystkich. Od teraz, żeby jeszcze bardziej wyróżnić tę ideę, zdecydowano się na zmianę nazwy. Warsaw Home & Contact nawiązuje do głównych założeń organizatorów, czyli sukcesywnego tworzenia platformy biznesowej.

warsaw-home-2020

Proste kształty i ponadczasowy design – nowe logo wydarzenia

Tuż za zmianą nazwy podąża zmiana logotypu. Autorem nowej identyfikacji wizualnej Warsaw Home & Contact jest Tomek Kuczma, twórca grafik dla zeszłorocznej edycji. Główne założenia nowego logo i całej identyfikacji wizualnej to łączenie, otwartość i ponadczasowość. Jak mówi sam autor, identyfikacja zachowuje ciągłość z poprzednim znakiem Warsaw Home i jest poniekąd jego nowym, dojrzałym wcieleniem.

poliszdesign-warsaw-home-contact

Zobaczymy się na targach w innych dniach!

To jeszcze nie wszystkie zmiany, które zaszły na Warsaw Home 2020. W tym roku odwiedzimy targi w nieco innych dniach. Drzwi Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie będą otwarte dla odwiedzających od środy do soboty, a nie, jak dotychczas, od czwartku do niedzieli. To również ukłon organizatorów w stronę klientów biznesowych, którzy coraz bardziej interesują się wydarzeniem. Do zobaczenia na targach od 30 września – 3 października!

Źródło: materiały prasowe, Warsaw Home & Contact

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj