Warsaw Home 2019 – historia designu tworzy się w Polsce

0
2214

Nadchodzi jedno z największych wydarzeń świata designu w Polsce – Warsaw Home 2019.  Już 3 – 6 października startują międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz w Nadarzynie pod Warszawą. Kolejny rok z rzędu będziemy mogli poznać najnowsze trendy branży wnętrzarskiej. Warsaw Home co roku zaprasza światowej klasy gwiazdy i odkrywa nowe nazwiska utalentowanych projektantów. Czym organizatorzy wydarzenia zaskoczą w tegorocznej edycji targów?

Hasło Warsaw Home 2019

Czwarta edycja targów będzie przebiegała pod przewodnim hasłem „Jestem”.  Organizatorzy namawiają, by każdy odpowiedział sobie na pytanie: „Kim jestem?”. Slogan sugeruje nie tylko skupić się na własnej roli budowania wspólnoty, ale zaprasza także do aktywnego udziału w dialogu i świadomego podejścia do designu. Główną ideą wydarzenia jest łączenie ludzi, biznesów i pokoleń. Projektując motyw graficzny Warsaw Home 2019, Tomek Kuczma symbolicznie użył tylko jednej linii która określa twarze ludzi w tłumie. O swoim dziele projektant mówi: „…Tytuł „Jestem” – hasło przewodnie tegorocznej edycji targów – w kontekście obrazu podkreśla moje przekonanie, że lepiej jest być razem niż osobno”.

Kasia Ptak CEO / konferencja prasowa Warsaw Home 2019

Warsaw Build 2019

Organizatorzy zaskoczyli miłośników designu intrygującą zapowiedzią. W tym roku wraz z targami Warsaw Home odbędzie się również pierwsza edycja Warsaw Build. Na wystawach targów Warsaw Build będziemy mogli zapoznać się z producentami podłóg, okien, materiałów wykończeniowych oraz innych artykułów budowlanych. Targi są dedykowane architektom, inżynierom, firmom budowlanym, deweloperom, dystrybutorom, inwestorom, przedstawicielom sektora badań i rozwoju. Zespół Warsaw Home zapowiada duży sukces nowego wydarzenia, dlatego kolejna edycja targów odbędzie się już osobno w listopadzie 2020 roku.

Design Forum

Na targach pojawią się słynni designerzy, zarówno z Polski jak i zagraniczni. Podzielą się swoją wizją i zdaniem na temat najnowszych zagadnień i trendów branży projektowej, dlatego Design Forum to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników designu. W tym roku poznamy światowej klasy projektantów. Warsaw Home i Design Forum odwiedzą Studio JOB, Christophe Pillet, Stefan Diez, Luca Nichetto oraz wielu innych.

Studio JOB
Studio JOB
Christophe Pillet
Christophe Pillet
Stefan Diez
Stefan Diez
Luca Nichetto
Luca Nichetto

Warsaw Home to naprawdę wyjątkowe targi. Zapowiadają się interesująco i inspirująco. Łączą biznes i zamiłowanie do wzornictwa, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. W tegorocznym wydarzeniu wezmie udział ponad 800 wystawców z całego świata. Łączna powierzchnia zajmie 120 tys. metrów kwadratowych – to tyle co dwa Luwry.

Źródło: materiały prasowe Warsaw Home

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj