Święta Bożego Narodzenia – leśne zacisze w naszym domu

1
2272

Święta Bożego Narodzenia już za pasem, pozostało niewiele czasu! Powolutku zaczynamy myśleć o przygotowaniach do Wigilii oraz prezentach dla naszych najbliższych. Ani się obejrzymy, a ten czas nadejdzie, a wraz z nim uniesie się zapach zielonego igliwia w naszym domu, za oknem będzie śnieg i świeże, kojące powietrze.
Jak przenieść do naszych domów klimat leśnego zacisza? Jakich użyć dodatków do udekorowania naszego wnętrza i wprawić się w miły, przedświąteczny nastrój już dzisiaj?

Piękno zimowego lasu

Po pierwsze, co nam przychodzi na myśl o świętach bożego narodzenia, to choinka! Aby odtworzyć piękno zimowego lasu, udekoruj wnętrze swojego domu stroikami w kształcie świątecznego drzewka. Wykorzystaj do tego ozdoby wykonane z leśnych skarbów, takich jak: szyszki i gałązki igliwia oraz mech. Przypomnij sobie spacer po zmrożonym śniegu. Niesamowitą zimową aurę, tak uwielbianą w dzieciństwie! Czy pamiętasz jeszcze, jak w słońcu śnieg mienił się i skrzypiał pod nogami? Przypomną Ci o tym dodatki oprószone delikatnym brokatem.

Święta Bożego Narodzenia dodatki dekoracje

Zadbaj o magiczny klimat w Święta Bożego Narodzenia – tekstylia

Każdy z nas wierzy, że w Boże Narodzenie wszystko jest możliwe! Święty Mikołaj skrada się przez komin, aby zostawić prezenty pod choinką, a zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Nic więc dziwnego, że chcemy tę magię odzwierciedlić także w swoich domach.
Przede wszystkim, zadbajmy o przytulną, domową atmosferę. Dodatkowo jeżeli macie w domu fotel, możecie go udekorować miękkimi poszewkami z imitacji futra lub nadrukiem prosto z leśnej krainy. Na sofę narzućcie koc z równie świątecznym wzorem lub kolorem kojarzącym się z Bożym Narodzeniem! Ani się obejrzysz, a zrozumiesz, że Twoje wnętrze może zamienić się w zaczarowany las.

Święta Bożego Narodzenia dodatki dekoracje

Wyjątkowa oprawa kolacji

W te święta spróbuj przenieść się do leśnej zaczarowanej krainy. Odkryj święta na nowo, nawiązując dekoracjami do naturalnego piękna! W ofercie Home&You znajdziesz tekstylia, dodatki na stół oraz zastawę inspirowaną magicznym klimatem leśnego zacisza. Podpowiemy Ci jak przenieść świąteczną ucztę do tej krainy!
1.Po pierwsze, nakryj stół białą zastawą z delikatnymi zdobieniami, tak by nadać elegancji na stole.
2.Po drugie, wybierz obrus, bieżnik oraz serwetki dekorowanie leśnym motywem.
3.Po trzecie, użyj dodatków w postaci drewnianych podkładek, pięknych stroików czy szklanych świeczników.
W ten sposób nadasz całej aranżacji elegancji, zachowując jednocześnie prostą formę. Wszystkie te godne uwagi produkty znajdziesz w świątecznej ofercie Home&You!

Święta Bożego Narodzenia dodatki dekoracje
Święta Bożego Narodzenia dodatki dekoracje

Święta Bożego Narodzenia przybrane w barwy natury

Jakich użyć we wnętrzu barw, by pozwolić sobie na relaks i wprawić się w świąteczny nastrój? W tym roku postaw na neutralne barwy natury: biel i zieleń. Dla każdego z nas przychodzi taki czas pod koniec roku, kiedy oddajemy się refleksji i przemyśleniom. Chcemy odpoczynku, by pozwolić sobie na relaks, otaczajmy się naturą. To idealne warunki, by ukoić myśli i przenieść się do leśnej, zimowej krainy. Kiedy już przygotowaliśmy leśne zacisze w naszym domu, możemy spokojnie czekać na rozbłyśnięcie na niebie pierwszej gwiazdki i prezenty!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj