Ozdoby świąteczne z pomarańczy – Artystyczne dekoracje z Annie Sloan

1
2023
ozdoby świąteczne z pomarańczy

Mamy dla was wspaniałe inspiracje świąteczne! Po pierwsze przedstawiamy coś pięknego dla zwolenników rustykalnego klimatu Świąt: ozdoby świąteczne z pomarańczy, sosnowych szyszek i gałązek. Po drugie bombki samodzielnie pomalowane farbami w kolorach burgundu i głębokiej zieleni. To tymczasem propozycja dla tradycjonalistów w nowoczesnym wydaniu. Święta w artystycznym klimacie! Przedstawiamy wam dekoracje handmade wykonane według pomysłu Annie Sloan. Idealne dodatki do wnętrz dla stworzenia własnoręcznie świątecznego klimatu w waszym domu!Najwyższy czas zacząć przygotowania do Świąt! Zapraszamy was do wykonania własnoręcznie dekoracji świątecznych! Ozdoby świąteczne z pomarańczy albo szyszek wykonane samodzielnie mogą dać nam wiele radości i satysfakcji. Dzięki takim dekoracjom handmade dom zyska wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Już wszystko wokół mówi nam, że Święta są blisko. Na przykład śnieżna aura za oknem, rozbłyskujące światełka i szczypta mieniącego złota wokół. To chyba najbardziej wyczekiwany czas w roku! Dlatego nie możemy zapomnieć i o przygotowaniu naszego domu na Święta.

Ozdoby świąteczne z pomarańczy

Żeby przygotować ozdoby świąteczne, chcemy abyście zapoznali się z pomysłami Annie Sloan. Jest ekspertem w dziedzinie kolorów i technik dekoracyjnych, dzięki czemu każdy może odkryć w sobie artystę! Wykonanie świątecznych ozdób jest bardzo przyjemne. Może wam się wydawać za trudne, ale wcale takie nie jest! To przede wszystkim bardzo dobry pomysł na kreatywne spędzanie czasu z rodzinną. Zaangażujcie cały dom i bawcie się w najlepsze!

ozdoby świąteczne z pomarańczy

Dekoracje świąteczne dla tradycjonalistów w nowoczesnym wydaniu

Może w tym roku nad świątecznym stołem zamiast kupionych w marketach dekoracjach postawicie jednak na własnoręczne wykonane dekoracje? Dlatego proponujemy wam oryginalne i artystyczne dekoracje dla odmiany! Na przykład bombki pomalowane farbami Chalk Paint™ w kolorach burgundu i głębokiej zieleni, które będę tworzyły niepowtarzalną, pełną świątecznej elegancji kompozycję z pnącym bluszczem.  To propozycja dla wielbicieli tradycji, ale w nowoczesnym wydaniu.

Rustykalny klimat Świąt: ozdoby świąteczne z pomarańczy, sosnowych szyszek i gałązek bluszczu

Annie Sloan ma również pomysł dla fanów rustykalnego klimatu. Z sosnowych szyszek, gałązek i suszonych plastrów pomarańczy wykonacie jedyne w swoim rodzaju łańcuchy i wieńce. Dodatkowo możecie użyć specjalnego wosku pozłotniczego Gilding Wax, aby zyskały świąteczny blask! Prawda, ze wyglądają olśniewająco?

ozdoby świąteczne, bombki, święta

Więcej informacji na temat świąt w artystycznym klimacie i artystki Annie Sloan znajdziecie na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj