Jak pakować prezenty? Dekoracyjne nadruki na prezenty z Annie Sloan!

1
1160
Jak pakować prezenty

Dużymi krokami zbliżają się Święta. Jest wiele powodów, dla których kochamy właśnie ten gwiazdkowy czas. Niektórzy szczególnie cenią świąteczne potrawy i nie mogę się już ich doczekać, a inni przede wszystkim cenią sobie odpoczynek w gronie najbliższych. Jednak emocje związane z oczekiwaniem na prezenty oraz radość, jaka towarzyszy obdarowywaniu są udziałem każdego z nas, bez względu na wiek. Dlatego pewnie dwa ostatnie dni przed Bożym Narodzeniem spędzicie na pakowaniu prezentów dla waszych najbliższych. Mamy dla was fantastyczny patent jak pakować prezenty! Przed wami odkrywamy domowy patent na dekoracyjne nadruki przygotowane przez Annie Sloan. Zobaczcie sami i przekonajcie się jak pakować prezenty w tym roku a dodatkowo mieć przy tym świetną zabawę!

Jak pakować prezenty? Świąteczny must have!

Prezenty to nieodzowny element związany z Bożym Narodzeniem. Świąteczny must have, chociaż każdy ma swoją strategię przygotowania podarków dla najbliższych. Niektórzy rozpoczynają poszukiwania na długo przed Świętami, inni zostawiają wszystko na ostatnią chwilę. Zawsze jednak szukamy czegoś wyjątkowego, co sprawi radość naszym bliskim. A co z pakowaniem prezentów? Jak pakować prezenty? Może pokusić się o zapakowanie prezentów samodzielnie, czym dodatkowo podkreślimy osobisty charakter podarunku.

Jak pakować prezenty,

Domowy patent z dzieciństwa

Annie Sloan, artystka oraz ekspertka w dziedzinie kolorów i dekoracji. Wspominaliśmy przy okazji inspiracji na ozdoby świąteczne z pomarańczy oraz jak ozdobić mieszkanie na Święta, podpowiada nam dzisiaj kolejny pomysł! Własnoręcznie ozdobny papier, w który zapakujesz prezenty! Ten pomysł z pewnością nasi obdarowani docenią! Autorka zdradza podobnie, jak ostatnio następny pomysł na wykonanie czegoś własnoręcznie! Wykonanie dekoracyjnych nadruków na papierze przy pomocy stempelków z ziemniaka! Pamiętacie ten sposób z dzieciństwa? Podczas wykonywania wzorów takim sposobem mogą powstać po pierwsze oryginalne a po drugie naprawdę kolorowe printy! Stemple mogę mieć rozmaite kształty, na przykład: koła, półokręgi, trójkąty, gwiazdy. Wszystko zależy od naszej fantazji! Jednak nie zapomnijcie o farbie! Dekoracyjny charakter projektu podkreślą odcienie farby kredowej, której użyła do tej pracy. Dlatego prezenty zapakowane w tak ozdobiony papier będą wyjątkowo prezentowały się pod choinką!

Jak pakować prezenty

Kreatywne spędzanie czasu, czyli zabawa dla każdego!

Co ważne, do pracy nad dekoracyjnymi nadrukami możemy zaangażować także dzieci, dla których będzie to świetna zabawa i sposób na kreatywne spędzenie czasu. A satysfakcja z udziału w przygotowaniach do Świąt wręcz bezcenna! Dlatego będą miały co wspominać jeszcze długo po Świętach!

Jak pakować prezenty

Podsumowując, więcej informacji na temat użytych farb kredowych i innych materiałów potrzebnych do wykonania ozdobnego papieru znajdziecie na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/.

Życzmy Wam samych radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj