Pani Wiosna rozgościła się już na dobre za oknami. Czy jednak weszła także do Waszych domów? Jeżeli jeszcze nie, to jak najszybciej zaproście ją do środka i zobaczcie, jak może poprawić Wam nastroje, a tym bardziej, że wielkimi krokami zbliżają się święta. Wielkanoc to bazie, żonkile, kolorowe tulipany i bukszpan. To rzeżucha i stroiki z brzozowych gałęzi. Te wszystkie symbole są oznaką, że nadchodzi świąteczny czas spędzany w gronie najbliższych. Wprowadzamy więc wiosenny klimat do domów!

wianki z żywych kwiatów

wianki boho

Gdyby jednak dodać trochę ponadczasowego designu do klasycznych dekoracji? Proponujemy delikatny akcent wystroju, jakim są wianki. To symbol niewinności, dawniej noszone były przez dziewczęta i niezamężne kobiety, teraz – nie tylko na głowie, ale i osadzone na ścianie lub drzwiach Waszego domu. Położone na uroczyście przystrojonym stole są dopełnieniem wiosennych aranżacji. Wianki mogą być uplecione z ziół, traw i kolorowych kwiatów. Zasadą główną jest dowolność doboru roślin, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

wianki na wielkanoc

wianki DIY

wianki z wikliny

Taką właśnie ideą kieruje się założycielka WREATHS and so on. Jak sama mówi o sobie – “Wianki są moją pasją. Uwielbiam je robić. Tworzenie nowych wzorów zawsze sprawia mi dużo radości” Początki działalności wynikły, jak to często bywa – z potrzeby. Pierwsze wianki spodobały się rodzinie oraz przyjaciołom i nic w tym dziwnego, bo urzekają swoją estetyką i starannie dopracowanymi detalami. Teraz wianki tworzone są na indywidualne zamówienie i uwzględniają specjalne preferencje klientów. Mogą być uplecione z kwiatów żywych lub sztucznych, ich przeznaczenie jest dowolne: zawieszone na drzwiach, ścianie, oknie, nad kominkiem, czy położone na stole.

wianki na drzwi

wianki na stół

Zabawa kolorami i kształtami daje duże pole do tworzenia unikatowych koncepcji, a wielkość również nie jest tu żadnym ograniczeniem, wianki mogą być małe lub duże. Wprowadzając tak wiosenny akcent do pomieszczenia gwarantujemy poprawę samopoczucia.

wianki na święta wielkanocne

wianki z piórek

Inicjatorka WREATHS and so on zdaje sobie sprawę, że to zajęcie sezonowe, jednak w każdym biznesie bywają okresy gorące i okresy martwe. Nie zraża to jednak twórczyni. Plecie dużo i często, a wrażliwość i wyostrzony zmysł estetyczny sprawiają, że każdy z wianków jest oryginalny. Największą siłę do działania dają jej coraz liczniejsi fani oraz miłe słowa na portalach społecznościowych, które zamieszczane są w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here