Wiosenne kolory ozdobą Twojego wnętrza!

1
2809
wiosenne-kolory-inspiracje-sypialnia-łóżko-róż-rośliny

Nareszcie wiosna! Przyroda budzi się do życia i wypełnia szare ulice świeżymi kolorami. Czyż to nie najlepsza okazja, by wprowadzić odrobinę tego nastroju i do swojego wnętrza? Jesteśmy na TAK, a więc ruszamy z sezonowym odświeżaniem swoich mieszkań i stawiamy na wiosenne kolory! Wybraliśmy kilka stylowych dodatków, doskonałych na taką metamorfozę! Jesteście z nami?

Wiosenne kolory ozdobą Twojego wnętrza!

Uwielbiamy robić małe metamorfozy w swoich mieszkaniach. Takie sezonowe odświeżenie zawsze idzie w parze z porządkami i pomaga w pełni odczuć nadchodzący sezon. Szczególnie miło to robić wiosną, kiedy przyroda jest wyjątkowo inspirująca. A zatem od czego zacząć i jak stworzyć doskonałą domową atmosferę?

Pierwsze kroki…

Jak już powiedzieliśmy, sezonowa metamorfoza idzie w parze z porządkami. Bez tego ani rusz, a więc zanim przejdziemy do aranżacji, warto zajrzeć we wszystkie zakamarki swojego mieszkania. Najpierw robimy gruntowne sprzątanie, wycieramy kurze i myjemy okna. Później zabieramy się za segregacje uzbieranych za sezon rzeczy i dzielimy je na te, które koniecznie musimy zostawić, i te, które oddajemy lub wyrzucamy. Kiedy nasze mieszkanie wygląda jak czysta kartka, zabieramy się za najfajniejsze – dekorowanie! Przejrzenie wszystkich uzbieranych rzeczy i spojrzenie na czyste wnętrze pozwoli nam oszacować, co powinniśmy kupić, by uzupełnić pustki i przeprowadzić skuteczną metamorfozę.

Świeca-Zapachowa-Sandia-wiosenne-kolory

Kosz-Acordeli-szary-pleciony-boho

Miękkie mieszkanie

Pierwsze, na co warto zwrócić uwagę to tekstylia. Pościele, koce i poduszki to najłatwiejszy sposób na wprowadzenie nowych kolorów do wnętrza, a więc możliwość szybkiej metamorfozy bez dużych nakładów finansowych. Wiosenne kolory możemy znaleźć na wielu ciekawych tekstyliach, wystarczy wybrać optymalną dla swojego wnętrza paletę oraz trzymać się jej przy doborze miękkich dodatków.

Pościel-Z-Mikrofibry-Lona-wiosenne-kolory

Narzuta-Picolino-wiosenne-kolory-zieleń-roślina-różowa-poduszka

Poszewka-Outdoor-Zebros-wiosenne-kolory-pleciona-tekstylia

Wiosenne kolory – więcej zieleni!

Spójrz za okno! Z dnia na dzień drzewa już będą zielone, a zieleń to najlepszy sposób na świeższe wnętrze. Żeby Twoja wiosenna metamorfoza na pewno się udała, udaj się do sklepu i kup kilka doniczek domowych roślin! Możesz również postawić na dekoracyjne donice albo ciekawe sposoby ich rozstawiania – siatkę z makramy czy stojak na rośliny.

Stroik-Cactero-złota-roślny

Wycieraczka-Monstera-wiosenne-kolory

Zaproś naturę do swojego wnętrza!

Jeszcze jednym ze sposobów na przywitanie wiosny jest wprowadzenie naturalnej kolorystyki do swojego wnętrza. Chodzi o dodanie naturalnych „surowych” materiałów, które ułatwią zbliżenie się z przyrodą. Chodzi przede wszystkim o drewno, różnego rodzaju plecionki, czy wyroby z gliny.

Donica-Calcis-glina-inspiracje

Podkładka-Dekoracyjna-Dekki-pleciona

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj