Wiosenne inspiracje od IKEA – poczuj powiew świeżości

2
2775
Wiosenne inspiracje od IKEA - poczuj powiew świeżości

Dni za oknem stają się coraz dłuższe, a to najlepszy znak, że wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Jesteśmy przekonani, że Wy również czujecie zmęczenie od panującego ciemna i wilgotnej pogody. Szukając chwili westchnienia, natrafiliśmy na nowości, które oferuje nam IKEA. Zapraszamy zatem po wiosenne inspiracje, które obdarzą Was ciepłem i przyjemnym uśmiechem!

Wiosenne inspiracje IKEA – najlepszy czas na nowości!

Każdy się zgodzi, że wiosna to wyjątkowy okres. Przyroda budzi się ze snu i okazuje się światu od swojej najlepszej strony! Z okazji takich zmian zazwyczaj naturalnie przychodzi ochota na opanowanie swojego zimowego bałaganu oraz stworzenie miejsca na coś nowego. Czyżby to nie właściwy moment, by odświeżyć swoje wnętrze?

regał-ikea kieszonki-organizator-ikeaa

Na co zwrócić uwagę? – wiosenne inspiracje w domu

Gdy pragniemy nowości i świeżego powiewu w naszych domach, warto zacząć od gruntownych porządków. Wbrew pozorom mogą one sprawiać samą przyjemność, wystarczy odpowiednio się do tego przygotować. IKEA przemyślała to za nas, a więc wraz z nową kolekcją przedstawiła już dobrze znaną wszystkim trzepaczkę do dywanów i piękny zestaw zmiotki i szufelki. Z takich drobiazgów składa się życie, nie zapominajmy o tym!

nowa-olekcja-ikea-wiosenne-porządki

Wiosenne porządki z IKEA

To wcale nie wszystko, co IKEA przygotowała dla nas w wiosennych nowościach. Szwedzi uprzejmie proponują nam mnóstwo ciekawych rozwiązań na wiosenne porządkowanie i dbanie o nasze rzeczy. Najlepszym sposobem na porządki to dobra organizacja, o ten aspekt możemy łatwo zadbać z nowym systemem przechowywania. TROFAST idealnie nada się do mniejszych technicznych pomieszczeń, pełni nie tylko funkcję segregacji i organizacji miejsca, ale również może pięknie prezentować się we wnętrzu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na inne organizatory z nowej kolekcji. Na przykład nowe plecione kosze z uchatymi, drzwiowe czy kieszonki na drobne akcesoria.

regał-segregator-ikea pojemnik-na-akcesoria-inspiracje

Co jeszcze zobaczymy w nowej kolekcji IKEA?

IKEA chce zadbać nie tylko o porządki w naszych domach, ale również pragnie nadać im świeżości. W tym sezonie nie obejdzie się bez nowych wzorów pościeli i poszewek na poduszki dekoracyjne. Oprócz tego zobaczymy mnóstwo ciekawych akcesoriów i dekoracji, które pomogą nam szybko zapomnieć o zimowej chandrze.

pościel-ikea-wiosenne-inspiracje Wiosenne inspiracje od IKEA - poczuj powiew świeżości poduszki-ikea-wiosenne-innspiracje-poszewki-kolekcja-nowa

Źródło: materiały prasowe, IKEA

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo mi się podoba użycie naturalnych materiałów! Naprawdę daje to niepowtarzalnego klimatu 🙂 Najbardziej zaciekawiły mnie te kamienne głowy – czy są dostępne w sprzedaży?

    • Nie dziwie się, że Pani zwróciła na nie uwagę, są piękne! Ale niestety to tylko dekoracja użyta do zdjęcia. Z kamiennych dekoracji ujętych na obrazku w IKEA dostępne są tylko betonowe figurki sów 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj