Warsaw Home 2019 zapowiada się obiecująco!

2
2572
Warsaw Home Noti 2018 fotel stolik kawowy komoda

To już czwarta edycja międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz i designu Warsaw Home, które odbywają się w Polsce. W Nadarzynie pod Warszawą w centrum targowo-wystawienniczym Ptak Warsaw Expo co roku mamy okazję zwiedzić ogromną listę utalentowanych wystawców. W tym znajdziemy imiona światowego designu, nowe twarze wzornictwa oraz potężne marki, które pragną zaskoczyć nas swoją kreatywnością. A więc jak zapowiadają się targi w tym roku?

Warsaw Home 2019 – historia designu tworzy się w Polsce

W czerwcu odwiedziliśmy konferencję prasową, poświęconą targom i dowiedzieliśmy się mnóstwo ciekawostek, które czekają nas na targach. A więc wakacje minęły dosyć szybko i wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, kogo możemy się spodziewać na targach i czy warto pojawić się pod czas kolejnej ich edycji?

Warsaw home kasia pta 2019 konferencja

Czwarta edycja Warsaw Home

Czwarta edycja targów odbędzie się 3-6 października w Nadarzynie pod Warszawą. Przebiegnie ona pod hasłem „Jestem”. Organizatorzy pragną, żeby odwiedzający odpowiedzieli sobie na pytanie „Kim jestem?”, skupili się na chwili tu i teraz, na własnej roli budowania wspólnoty. Ciekawe jak szlachetny temat przewodni targów wpłynie na wygląd stanowisk wystawców, zakładamy, że będzie pięknie!

grafika tomek kuczma warsaw home 2019

Wystawcy – kto pojawi się na targach?

Lista wystawców tego roku jest wyjątkowo długa, znajdziemy tu projekty z całego świata! Oczywiście, nie zabraknie też polskich marek. Wśród stanowisk na wydarzeniu znajdziemy też dzieła światowej klasy projektantów, którzy już są znani z nietuzinkowych projektów. Znajdziemy również stanowisko wystawy Trans:Forming Design from Poland. Wspaniała inicjatywa współpracy znanych polskich designerów i firm meblarstwa, z tymi meblami warto się zapoznać!

BlogTour 2019

BlogTour to wydarzenie organizowane przez Ulę z InteriorsDesignBlog dla przedstawicieli mediów internetowych. W zeszłym roku wybrane marki przeprowadziły dla nas serię spotkań, gdzie dowiedzieliśmy się więcej o ich historii i najnowszych kolekcjach! Byliśmy zachwyceni! Z niecierpliwością czekamy na BlogTour w tym roku!

Warsaw Build

Ten rok zapowiada dużo nowości, w tym pierwsza edycja targów Warsaw Build! Tę wystawę poświęcono producentom artykułów budowlanych takich jak podłogi, okna czy materiały wykończeniowe. Targi są dedykowane dla architektów, inżynierów, firm budowlanych, deweloperów, dystrybutorów, inwestorów, przedstawicieli sektora badań i rozwoju. Zespół Warsaw Home zapowiada duży sukces wydarzenia, dlatego kolejna edycja targów odbędzie się już osobno w listopadzie 2020 roku.

Warsaw build grafika

Źródło: materiały prasowe, Warsaw Home 2019, Kaboompics

2 KOMENTARZE

  1. bardzo fajnie się to zapowiada i fajne się pewnie okaże. najbardziej mi się podobają pomysły od adriana furniture i mam nadzieje, ze to zobacze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj