Targi Home Decor – jak prezentują się polskie marki?

0
2936

Z potrzeby serca i żywego zainteresowania tematami wnętrzarskimi pojechaliśmy do Poznania, by w ramach wizyty na Arena Design odwiedzić targi HOME DECOR. Odkryliśmy kilka miejsc wartych uwagi, niestety tylko kilka… To z pewnością nie są targi tak obszerne jak Warsaw Home, ale warto było tam być i nabrać dystansu.

Bardzo dobre tekstylia na HOME DECOR

Mamy taką prywatną, bardzo subiektywną selekcję marek wnętrzarskich i stoisk, które zrobiły na nas szczególne wrażenie. Absolutnie pierwsze, honorowe miejsce zajęła marka Davis Fabrics, której stoisko zaprojektowane przez Beza Projekt z daleka krzyczało: zrób mi zdjęcie na instagrama! Oczywiście zrobiliśmy zdjęcie, ale też chętnie zamieniliśmy kilka słów z przedstawicielką marki. Bardzo kibicujemy kolejnym pomysłom i już nie możemy się doczekać nowych kolekcji i stoisk Davis Fabrics.

Davis tkaniny home decor

Połysk i blask

Dość sporą część targów HOME DECOR zajęły marki tworzące oświetlenie i dodatki z zastosowaniem kryształów, szkła i powierzchni lustrzanych. Styl glamour dopełniały uchwyty ze złota i srebra oraz marmurowe blaty.

Rośliny i podejście eko

Na koniec zaskoczyło nas stoisko marki planB od OPEN Design Service tworzącej ciekawe donice z papieru, betonu, metalu i drutu oraz wszystkiego co recyclingowe. To był właściwie jedyny element wiosenny na tych targach.

Między donicami przechadzały się mrówki i inne owady, które także zostały wykonane z materiałów recyclingowych.

Targi HOME DECOR odbyły się już kolejny rok z rzędu. W ramach tego wydarzenia przyznawane są także nagrody Złoty Medal targów Home Decor 2019. W tym roku wśród laureatów znalazły się głównie firmy związane z branżą tekstylną, w której dzieje się ostatnimi czasy bardzo dużo dobrego. Np. marka Fargotex, która zaczęła jakiś czas temu bardzo ciekawą współpracę z Maciejem Zieniem, zaskakuje nowymi kolekcjami tkanin i dywanów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj