Strefa VIP na lotnisku Hamburgu w wykonaniu BoConcept

0
5741
strefa-vip-inspiracje-wnętrze-lotnisko-fotel-skóra-boconcept-

BoConcept cenimy za proste skandynawskie formy i dojrzały design. Także z tego powodu meble marki często stają się częścią aranżacji ekskluzywnych projektów. Tym razem klasyka duńskiego wzornictwa współtworzy wyrafinowaną atmosferę nowej sali biznesowej na lotnisku w Hamburgu. Strefa VIP na lotnisku to miejsce wypoczynku wyjątkowych klientów, którzy od teraz będą oczekiwać na podróż w otoczeniu naprawdę dobrego designu.

Strefa VIP w wykonaniu BoConcept

Klasyczny duński design w nowoczesnym wykonaniu, wysoka jakość i styl to główne znaki rozpoznawcze BoConcept. Charakter marki oraz jej oryginalny asortyment to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla wnętrz prywatnych, ale również biznesowych. Znajdująca się na drugiej kondygnacji Terminalu 2 lotniska w Hamburgu loża biznesowa to najnowszy projekt, który firma miała okazję współtworzyć. 800 metrów kwadratowych przestrzeni wypoczynkowej oferuje komfortowy pobyt w otoczeniu dobrego designu i najlepszej klasy obsługi.

strefa-vip-inspiracje-wnętrze-lotnisko-fotel-skóra-boconcept-

Charakter i styl Business Lounge

W celu stworzenia najbardziej komfortowych warunków w nowej strefie VIP na lotnisku w Hamburgu architekci postanowili podzielić ją na kilka zróżnicowanych obszarów, zachowując przy tym spokojną paletę ciepłych kolorów. Materiały dobierano ze względów praktycystycznych, utrzymując przy tym luksusowy charakter projektowanego wnętrza. Dzięki dużym oknom panoramicznym oraz wysokim sufitom strefa VIP to bardzo jasne i żywe pomieszczenie.

strefa-vip-inspiracje-wnętrze-lotnisko-fotel-skóra-boconcept-
strefa-vip-inspiracje-wnętrze-lotnisko-fotel-skóra-boconcept-

Wzdłuż jednego z okien – z widokiem na płytę postojową lotniska – pojawiły się wygodne strefy relaksu. Wypełniają je komfortowe fotele BoConcept, zachęcając odprężyć się przed długą podróżą. Niektórzy goście loży wolą w wolnej chwili załatwiać interesy, właśnie dlatego przewidziano specjalne strefy w pełni wyposażone w stoły barowe lub nawet konferencyjne.

strefa-vip-inspiracje-wnętrze-lotnisko-fotel-skóra-boconcept-
stół-inspiracje-wnętrze-lotnisko-fotel-skóra-boconcept-

Business Lounge to przede wszystkim wygoda

Obsługa VIP i loża biznesowa na lotnisku to zawsze gwarancja komfortu i beztroskiego pobytu. Każdy podróżujący, niezależnie od linii oraz klasy podróży może poczuć tę atmosferę na lotnisku w Hamburgu. A więc w strefie Airport Plaza za 35 euro można miło spędzić czas w strefie business. Miłośnicy prawdziwego luksusu mogą dodatkowo skorzystać z oferty obsługi VIP, obejmującej całościowy pakiet udogodnień od przyjazdu na parking do zorganizowanej odprawy.

fotele-podnóżek-boconcept-inspiracje

Źródło: materiały prasowe, BoConcept

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj