Nowy katalog BoConcept – Od Danii dla świata

0
4010
katalog boconcept 2020 krzesło stół lampa dywan inspiracje jadalnia

Dom to coś więcej niż materiały i ściany. Powinien stanowić azyl dla każdego z nas. Kreują go uczucia i emocje wywoływane przez zastosowane kolory, tekstury i światło. W budowaniu domowej oazy pomaga duńska lifestylowa marka premium – BoConcept. Na rynku pojawił się właśnie najnowszy, inspirujący katalog BoConcept „FROM DENMARK. TO THE WORLD.”

Katalog BoConcept „FROM DENMARK. TO THE WORLD.”

Katalog na rok 2020 prezentuje fuzję wyszukanych duńskich wnętrz pełnych nowości marki. A więc wraz z najlepszymi designerami światowego wzornictwa zabiera nas w podróż do nowoczesnych mebli, charakteryzujących się pięknem, prostotą i funkcjonalnością. BoConcept odsłania przed nami szczegóły tworzenia swoich kolekcji, w taki sposób pragnie zainspirować odbiorców do stworzenia własnego domu.

Katalog BoConcept 2020

Katalog BoConcept jadalnia krzesła stół inspiracje

Priorytetem dla BoConcept są potrzeby, wizje oraz charakter odbiorców. Nad ich zaspokojeniem pracują zarówno lokalni duńscy artyści, jak i światowej sławy designerzy. Misję marki stanowi bowiem tworzenie produktów, które klient może dopasować do własnego stylu życia. Każda barwa, materiał, a nawet najmniejszy szczegół dopracowywane są tak, aby mogły być częścią czyjegoś domu.

Katalog BoConcept sofa kanapa czarna lampa stolik poduszki dekoracyjne dywan parkiet

Katalog BoConcept sypialnia biała kominek fotel łóżko obrazy

Chelsea – minimalistyczne meble by Karim Rashid

Skandynawska marka na najbliższy rok proponuje wiele wyszukanych nowości. Wśród nich znalazł się efekt kontynuacji jej współpracy z cenionym, wielokrotnie nagradzanym projektantem Karimem Rashidem. Na ten sezon designer proponuje nową, minimalistyczną kolekcję Chelsea, składającą się z sofy, fotela oraz lampy podłogowej, ściennej i wiszącej. Wyróżniają ją płynne, organiczne kształty charakterystyczne dla projektów Karima, zapewniające wizualny oraz dotykowy komfort, a także kojące uczucie wyciszenia.

Kaarim Rashid chelsea kanapa fotel lampa dywan salon

Na design sofy i fotela składa się zimna pianka, stalowa rama oraz wysokiej jakości sprężyny. Najnowocześniejsza technologia pozwoliła na precyzyjne modelowanie w 360 stopniach, czego efektem jest idealna, niedeformująca się pianka oraz maksymalny komfort. Co więcej, Chelsea osadzona jest na ukrytej, czarnej, drewnianej podstawie, co tworzy efekt lewitacji.

Katalog BoConcept – design wnętrz 2020

Wnętrza w 2020 roku według BoConcept powinny być intrygujące, a zarazem osobiste, stanowiące wizytówkę domowników, po prostu takie jak Ty. Lekkie, delikatne kolory oraz naturalne materiały pomogą wykreować w nim poczucie komfortu i harmonii. Nowy katalog BoConcept, w którym zaprezentowano więcej premierowych produktów marki, można zamówić poprzez jej stronę internetową.

Katalog BoConcept salon inspiracje fotele krzesła stół lampa komoda regał sypialnia zagłowie weurowe lampa dywan stolik

Źródło: materiały prasowe, BoConcept

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj