Różowe ściany w roli głównej wystroju dla kotów!

2
3217
różowe-ściany-biel-pokój-złoto-inspiracje-lastryko

Każdy projekt jest niewątpliwie unikalny, jednak czasami trafiają się prawdziwe okazy! Nietuzinkowy projekt wakacyjnego domu, w którym wszystko dopasowano dla kocich towarzyszy właściciela! W roli głównej tej realizacji są różowe ściany i cukierkowy wystrój. Zaintrygowani? My też! Zobaczmy, co ukrywa to kocie królestwo!

Różowe ściany w roli głównej wystroju dla kotów!

Cats’ Pink House to dom wakacyjny w Tajwanie autorstwa architektów pracowni KC Design Studio. Ten projekt stworzono z myślą o towarzyszach właścicieli – trzech kotów. Właśnie dlatego wystrój całego trzypiętrowego domu dostosowano do potrzeb futrzaków. Co ciekawe głównym kolorem aranżacji jest róż, gdzieniegdzie uzupełniony w biel i złoto.

Kocie atrakcje

Jak już zdążyliśmy powiedzieć, cała aranżacja domu to jedna wielka atrakcja dla kotów. Znajdziemy tu nie tylko ogromny koci pokój, ale również wiele innych instalacji przeznaczonych dla zabawy futrzanych towarzyszy. Są tu między innymi obrotowa rama wspinaczkowa w kształcie karuzeli, puszysta różowa huśtawka, wiele drabinek i innych miejsc do zabawy. Nie mniej jednak dom zaprojektowano w taki sposób, by właściciele mogli pozostawać w ciągłym kontakcie ze swoimi zwierzakami. Dlatego obok głównego kociego pokoju za przeszkloną ścianą znajduje się sypialnia. Podobną koncepcję zastosowano również w przypadku łazienki, to pomieszczenie oddzielono od pokoju różową szybą.

różowe-ściany-pokój-dla-kotów-lastryko-drewno

różowe-ściany-inspiracje-szyba-biel

Trochę więcej o aranżacji

Różowe ściany stały się głównym elementem aranżacji domu – róż jest wszędzie. Oczywiście, by wnętrze nie wyglądało na nudne, dodano kilka prostych elementów, które łączą się z główną barwą wystroju i tworzą pewną dynamikę wnętrza. W aranżacji użyto między innymi drewno, białe lastryko z dużymi wkropieniami kamieni, białą ceramikę, złoto oraz fakturę białego marmuru.

kuchnia-różowe-ściany-inspirajce-stół-krzesła-drewno salon-różowe-ściany-inspiracje różowe-ściany-pokój-dla-kotów-lastryko-drewno

Górne piętro domu wykończono w nieco bardziej surowe materiału – do tego pomieszczenia zawitał między innymi beton, ciemna faktura drewna i czarne elementy. Ten pokój ma wyjście na duży taras oraz poprzez swoją studyjną konfigurację może być wykorzystywany w postaci sali ćwiczeniowej lub pokoju do medytacji.

drewno-beton-inspiracje

drewno-beton-inspiracje

Źródło: materiały prasowe, KC Design Studio

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj