Greenery – kolor roku 2017

0
38445

Greenery – kolor roku 2017 to z naszej perspektywy najbardziej zaskakujący kolor na przestrzeni ostatnich 10 lat. Soczysty, żółty odcień zieleni nawiązuje do budzącej się do życia przyrody. Jest bardzo orzeźwiający, symbolizuje nowy początek i zachęca do powrotu na łono natury.

Greenery to głęboki oddech na rześkim powietrzu, zapach świeżo skoszonej trawy, piknik na łące i szum drzew. Jeśli chcecie, by Wasze mieszkanie również rozkwitło, podpowiemy Wam jak urządzić je zgodnie z tym trendem.

Trend to słowo kluczowe, nie traktujmy go dosłownie tylko jako wskazówkę. Całe mieszkanie pomalowane na zielono a do tego meble i dodatki w identycznym kolorze – stanowczo odradzamy! Kluczem do sukcesu będą dodatki, które ożywią wnętrze i nie zdominują całej aranżacji. Oto nasze propozycje:

tapeta-palmy-greenery-kolor-roku

Coloray

zielony-dywan-greenery-kolor-roku Home Design

poduszka-liście-monstera-greenery-kolor-roku

Rezerwat Design

drewniane-biurko-stół-greenery-kolor-roku
Projekt Drewno

drewniany-stolik-trawa-greenery-kolor-roku
Studio Minimal

zielone-krzesło-fluo-limonka-greenery-kolor-rokuEva Design

ilustracje-botaniczne-greenery-kolor-roku
Anita Tomala

pościel-palmy-natura-kolor-roku-greenery
White pocket

poduszka-monstera-natura-zielony-kolor-roku
MUMLA

zielony-żyrandol-żarówki-greenery-kolor-roku
profizorka

zielony-emaliowany-kubek-greenery-kolor-roku
EmaliaMart

zielony-puf-greenery-kolor-roku
Oskar Perek

plakat-liście-paproci-dżungla-natura
Print.Miuus.Studio

Jak widzicie nie wszystkie dodatki są w kolorze Greenery. Chcemy pokazać, że warto bawić się zielenią w każdym odcieniu. Pościel w palmy, ilustracje botaniczne czy tapeta w liściasty wzór stworzą świetny duet z wnętrzami, gdzie dominuje biel, drewno i odrobina szarości.

Nowy Rok, nowe wyzwania, również w aranżacji wnętrz! Zachęcamy Was do eksperymentów i testowania różnych rozwiązań. Dajcie znać, co sądzicie o aktualnym kolorze roku wg Pantone i dzielcie się śmiało swoimi inspiracjami związanymi z trendem, który symbolizuje soczysta zieleń.