Planowanie kuchni IKEA – klimatyczne dodatki do przechowywania

0
4227

Lato to cudowny sezon, na który każdy czeka cały rok! Czas, kiedy możemy wylegiwać się w słońcu, wypoczywać na łonie natury i odkrywać nowe miejsca, jak i te, które już dobrze znamy. To również chwila, w której smaki są najbardziej intensywne. Słodkie maliny dodawane rano do owsianki, pachnące pomidory, czy aromatyczne zioła, których zapach unosi się w powietrzu. A gdyby wakacje mogły zostać z nami na dłużej? Planowanie kuchni IKEA pomoże zachować wspomnienia lata, tak, żeby można było się nimi rozkoszować nawet w długie, zimowe wieczory.

Zachowaj smak lata!

Lato to zapewne najbardziej lubiany sezon, a wspomnienia z wakacji towarzyszą nam jeszcze przez kolejny rok. A gdyby można było zachować smak lata i cieszyć się fuzją smaków nawet zimą? IKEA zadbała o nasze potrzeby i już teraz zebrała dla nas inspiracje na zachowanie letnich smaków. Głównym zadaniem artykułów IKEA jest przechowywanie produktów i, oczywiście, dbanie o komfortowe gotowanie.

Słoiki szklane do kuchni regał druciany planowanie kuchni ikea Planowanie kuchni ikea słoiki pojemniki pułka na ścianie miski

Planowanie kuchni IKEA – na jakie dodatki postawić?

Daj wolę swojej fantazji i wybierz to, co najlepsze! Dzięki obfitej ofercie możemy zdecydować się na najlepsze rozwiązanie dla swojej kuchni. Tu znajdziemy mnóstwo inspiracji i rozwiązań zaczynając od drobnych tabliczek do oznaczania słoików, przez sprzęty do gotowania, aż po pudełka czy nawet regały.

Deska do krojenia ikea słoik nóż inspiracje dodatki do kuchni Torba eko w siatkę regał ikea Dodatki do kuchni ikea

Stwórz klimatyczną kuchnię!

Piękno tkwi w szczegółach! Nawet najprostszą kuchnię łatwo jest odmienić drobiazgami. Postaw na dodatki. Od dłuższego czasu w modzie jest szkło. Szklane słoiki i pojemniki to nie tylko ładny dodatek, ale i dobra alternatywa plastikowym pudełkom, a więc zaoszczędzisz miejsce w swojej kuchni oraz zadbasz o środowisko. Przechowywać w nich możesz nie tylko kaszę i makaron, a również pyszne domowe dżemy!

Słoiki ikea przechowywanie planowanie kuchni ikea Dodatki do kuchni ikea słoiki regał pułka szkło planowanie kuchni ikea Słoik IKEA gotowanie dodatki do kuchni planowanie kuchni ikea

Planowanie kuchni IKEA to nic trudnego. W ofercie znajdziemy również ładne dodatki takie jak, na przykład, drewniane regały, druciane pudełka czy pułki z haczykami. Takie elementy stają się pięknym elementem wystroju oraz ułatwiają przechowywanie.

biały regał ikea prechowywanie kosz na śmieci biała ściana Regał dla wina ikea drewno planowanie kuchni ikea

Źródło: materiały prasowe IKEA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj