Planowanie kuchni IKEA – klimatyczne dodatki do przechowywania

0
443

Lato to cudowny sezon, na który każdy czeka cały rok! Czas, kiedy możemy wylegiwać się w słońcu, wypoczywać na łonie natury i odkrywać nowe miejsca, jak i te, które już dobrze znamy. To również chwila, w której smaki są najbardziej intensywne. Słodkie maliny dodawane rano do owsianki, pachnące pomidory, czy aromatyczne zioła, których zapach unosi się w powietrzu. A gdyby wakacje mogły zostać z nami na dłużej? Planowanie kuchni IKEA pomoże zachować wspomnienia lata, tak, żeby można było się nimi rozkoszować nawet w długie, zimowe wieczory.

Zachowaj smak lata!

Lato to zapewne najbardziej lubiany sezon, a wspomnienia z wakacji towarzyszą nam jeszcze przez kolejny rok. A gdyby można było zachować smak lata i cieszyć się fuzją smaków nawet zimą? IKEA zadbała o nasze potrzeby i już teraz zebrała dla nas inspiracje na zachowanie letnich smaków. Głównym zadaniem artykułów IKEA jest przechowywanie produktów i, oczywiście, dbanie o komfortowe gotowanie.

Słoiki szklane do kuchni regał druciany planowanie kuchni ikea Planowanie kuchni ikea słoiki pojemniki pułka na ścianie miski

Planowanie kuchni IKEA – na jakie dodatki postawić?

Daj wolę swojej fantazji i wybierz to, co najlepsze! Dzięki obfitej ofercie możemy zdecydować się na najlepsze rozwiązanie dla swojej kuchni. Tu znajdziemy mnóstwo inspiracji i rozwiązań zaczynając od drobnych tabliczek do oznaczania słoików, przez sprzęty do gotowania, aż po pudełka czy nawet regały.

Deska do krojenia ikea słoik nóż inspiracje dodatki do kuchni Torba eko w siatkę regał ikea Dodatki do kuchni ikea

Stwórz klimatyczną kuchnię!

Piękno tkwi w szczegółach! Nawet najprostszą kuchnię łatwo jest odmienić drobiazgami. Postaw na dodatki. Od dłuższego czasu w modzie jest szkło. Szklane słoiki i pojemniki to nie tylko ładny dodatek, ale i dobra alternatywa plastikowym pudełkom, a więc zaoszczędzisz miejsce w swojej kuchni oraz zadbasz o środowisko. Przechowywać w nich możesz nie tylko kaszę i makaron, a również pyszne domowe dżemy!

Słoiki ikea przechowywanie Dodatki do kuchni ikea słoiki regał pułka szkło Słoik IKEA gotowanie dodatki do kuchni

Planowanie kuchni IKEA to nic trudnego. W ofercie znajdziemy również ładne dodatki takie jak, na przykład, drewniane regały, druciane pudełka czy pułki z haczykami. Takie elementy stają się pięknym elementem wystroju oraz ułatwiają przechowywanie.

biały regał ikea prechowywanie kosz na śmieci biała ściana Regał dla wina ikea drewno

Źródło: materiały prasowe IKEA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here