Pierwszy w Polsce showroom I Love Grain na warszawskiej Saskiej Kępie

2
4053

Przy ulicy Walecznych 19 na warszawskiej Saskiej Kępie powstał pierwszy w Polsce showroom marki I love Grain. Przy wejściu wita mnie przepiękny aromat mnóstwa ziół znajdujących się we wnętrzu. Dostaję filiżankę pysznej zielonej herbaty i zrelaksowana mogę rozpocząć przeglądanie poduszek, wypełnień i kolorowych lnianych poszewek. Nie jestem pewna czy śpiew ptaków i szum drzew dobiega z zewnątrz, czy to muzyka puszczana przez dziewczyny. Nie ma to znaczenia, gdy zaczynam się czuć jakbym była daleko poza centrum miasta na łonie natury.

Showroom I Love Grain W Warszawie

Wszystko tu jest takie naturalne. Wnętrze projektowała Katarzyna Stando i zadbała o to, aby zagościł tu minimalistyczny dla I Love Grain styl. Regały z naturalnego drewna pięknie eksponują lniane poduszki i poszewki. Miejsce nie należy do bardzo dużych, dlatego zastosowanie na ścianach dużych tafli luster pięknie je powiększa. Całości dopełnia lustrzana lada na środku sklepu. Klimat jest tym samym bardzo prosty i elegancki a produkty prezentowane są w nienachalny sposób. We wnętrzu zobaczymy też rzeźby Piotra Kasprzaka, cenionego grafika i rzeźbiarza.

Wnętrza showroomu na Walecznych

poduszki I Love Grain

poduszki I Love Grain

poduszki I Love Grain

poduszki I Love Grain

Często nie doceniamy tego, co dała nam natura. Dzięki I Love Grain łatwo się o tym przekonać, gdyż poduszki z ich pracowni mają właściwości zdrowotne i są antyalergiczne. O cudownych właściwościach poduszek i zapachach pisaliśmy już dla Was wcześniej jednak odwiedzając showroom będziecie mogli sami przekonać się na własnej skórze, jak przemiłym doświadczeniem jest obcowanie z tak kim produktem.

poduszki I Love Grain

poduszki I Love Grain

Łuski, zioła i poszewki

Warto zagłębić się w temat łusek, jakie mogą wypełniać naszą poduszkę. Te z łuskami gryki sprawią, że zaczerwienione oczy, swędząca skóra czy poranny karat odejdą w zapomnienie, ponieważ gryka nie powoduje alergii. Gryka pobudza też krążenie i zapewnia komfort termiczny nie nagrzewając się. Wypełnienia z łuskami orkiszu zapobiegają porannym bólom kręgosłupa i są przeciwpotne. Poduszeczka z łuskami płaskurki podgrzana do około 50 stopni może stanowić idealny kompres na obolałe mięśnie, pomaga też się zrelaksować i odprężyć. Do tego mamy możliwość wyboru ziół, jakie dosypiemy do naszej poduszki – to już tylko od nas zależy jaki zapach otuli nas podczas snu. Kolor poszewki dobieracie do swojego wnętrza – są tak uniwersalne, że na pewno coś znajdziecie.

 I Love Grain Gryka Płaskurka

zioła poduszki I Love Grainpoduszki I Love Grain len poduszki I Love Grain

Dziewczyny z I Love Grain zapraszają do shoowroomu codziennie od 11 do 19 a w soboty między 10-16.

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj