Zapachy we wnętrzu – zasypiaj czując woń przyrody

3
4562

Z czym kojarzy Wam się zapach lata? Dla nas to szczególnie woń świeżo ściętego zboża, koszonej trawy, kwiatów rosnących za oknem, przede wszystkim takich jak maciejki, chabry, lawenda, ogrodowe jeżówki czy klasyczne róże. Zapach lata to także owoce i warzywa, na które przyszedł sezon i tylko teraz smakują najlepiej, a także i przede wszystkim to woń ziół, które w lecie mają podwójną siłę i to nie tylko w kuchni o czym zaraz się przekonacie bo przedstawiamy ekologiczne poduszki, które nas oczarowały.

Natura dba o nas pod jednym warunkiem – jeżeli my zadbamy o nią. Uwielbiamy twórców, którzy wkładają całe swoje serce w to, co robią. Pomysł to nie wszystko, kluczem do sukcesu jest pasja i zaangażowanie. Dziewczyny z I Love Grain totalnie nas oczarowały swoimi produktami. Używają wyłącznie tego, co daje ziemia i korzystają z wiedzy, którą mieli nasi przodkowie. I Love Grain to nie tylko ekologiczne poduszki, lecz powrót do najbardziej naturalnego środowiska jakim jest przyroda. Gdyby tak otulać się cudownymi woniami podczas snu, a lato zatrzymać na dłużej we wnętrzu?

Koniec lata wcale nie oznacza, że na wiele miesięcy musimy rozstać się z cudownymi zapachami kwiatów. Wyobraźcie sobie, że od dziś zasypiacie i budzicie się wśród woni lawendy, rozmarynu, werbeny czy macierzanki. Jest to możliwe, jeżeli te cenne zioła znajdą się w Waszej sypialni, a konkretnie w poduszkach, na których śpicie. Poduszki do spania z pracowni I Love Grain wypełnione są suszonymi roślinami i bursztynem, ale przede wszystkim ekologicznymi łuskami zbóż z polskich upraw, spełniających wysokie standardy. Są to łuski gryki, orkiszu, płaskurki, a także ziaren gorczycy, pestek wiśni i różnego rodzaju ziół. Łuski są organiczne bez pestycydów i środków chemicznych. Chyba przyznacie nam rację, że śpiąc w towarzystwie takiej poduszki sny muszą być piękne!

Często nie doceniamy tego, co dała nam natura. Dzięki I Love Grain łatwo się o tym przekonać, gdyż poduszki z ich pracowni mają właściwości zdrowotne i są antyalergiczne. Podczas snu elastyczne łuski delikatnie masują głowę i kark, co zwiększa komfort. Wykonanie poszewek to 100% białej bawełny, do tego wygodny zamek, który umożliwia dostosowanie ilości łusek do własnych potrzeb. Co ciekawe łuski przesuwają się i można usłyszeć ich szelest, który ukoi nerwy, pomoże zasnąć i sprawi, że kontakt z naturą staje się bliższy niż nigdy dotąd. W pośpiechu, jaki towarzyszy nam na co dzień zatrzymajmy się na chwilę i pozwólmy sobie na odrobinę przyjemności. Bliski kontakt z naturą to nasz ludzki obowiązek, dlatego nie ograniczajmy go w żaden sposób.

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo ciekawy pomysł! Sam bym chciał zasypiać czując zapach lasu – już szum drzew puszczam sobie do snu, a jakby doszedł jeszcze zapach w sypialni to byłbym w siódmym niebie! Koniecznie muszę zobaczyć ich stronkę :0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj