„OPEN THE DOOR FOR TUBĄDZIN” – premiera 1. odcinka cyklu

0
2587
"OPEN THE DOOR FOR TUBĄDZIN"

Zainspiruj się niezwykłymi realizacjami i aranżacjami wnętrz

Cykl „OPEN THE DOOR FOR TUBĄDZIN” powstał dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, w jakich wnętrzach tworzą i mieszkają polscy projektanci. Będzie można zajrzeć do wnętrz domów polskich twórców i sprawdzić jak wygląda ich najbliższe otoczenie. Wcześniej swoje drzwi otwierali tylko dla nielicznych. Przedstawiane w cyklu wizyty mają być inspiracją i skarbnicą wiedzy pełną praktycznych porad.

„OPEN THE DOOR FOR TUBĄDZIN” – odcinek 1.

W pierwszym odcinku zapraszam osobiście i bardzo serdecznie do mojego własnego wnętrza. Odwiedzający mnie bliscy twierdzą, że jest to świat stonowanych barw i prostych form, pełny harmonii i ukojenia. Dobrze się tu czują. Ciekawa jestem Waszego odbioru. Będziecie mogli zobaczyć, czym się kierowałam, wybierając rozwiązania do aranżacji całego wnętrza.

" OPEN THE DOOR FOR TUBĄDZIN"_

W filmie starałam się przekazać, jak łączyłam klasykę z nowoczesnością i co nam z tego wyszło. Na tle bardzo stonowanej bazy umieściłam wiele wyrazistych dodatków w odcieniach złota, srebra i czerni. Zobaczycie wiele tradycyjnych rozwiązań połączonych z tymi nieoczywistymi.

Zobaczycie cały dom. Strefę dzienną ubrałam w kolekcje Harmonic White oraz elementy kolekcji Notting Hill 2  i Sant Marti 6B. Do tego oczywiście całe piętro i moja ukochana sypialnia.

"OPEN THE DOOR FOR TUBĄDZIN" - łazienka

Szczególnie miło opowiadało mi się o dwóch łazienkach, w których bazy stanowią płytki z kolekcji Timeless oraz Sophisticated według kreacji Macieja Zienia. W obu kolekcjach (wtedy jeszcze w wersji prototypów) zakochałam się podczas wizyty w fabryce Tubądzin. Nieco później obie miały swoją światową premierę na targach Cersaie w Bolonii, ale ja już je u siebie miałam!

Praca przy filmie

Praca przy produkcji filmu okazała się kolejnym niezwykłym doświadczeniem w moim życiu. Wcześniej przywykłam do statycznych zdjęć i tych, które robię dla Was w celu pokazania wnętrz swoich projektów. Ta produkcja była dla mnie nie lada wyzwaniem, ale okazała się wspaniałą przygodą, którą będę wspominała latami.

" OPEN THE DOOR FOR TUBĄDZIN"

Kto już widział pierwszy odcinek? A kto z Was jest ciekawy, jakie nieoczywiste rozwiązania zobaczycie w nowych odcinkach? Mnie pozostaje jedynie najserdeczniej na świecie Was zaprosić do oglądania całej serii, jak również podziękować marce Tubądzin za zaproszenie to tego wspaniałego projektu. za zaproszenie to tego wspaniałego projektu.

" OPEN THE DOOR FOR TUBĄDZIN"_1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here