Eventy Salone del Mobile.Milano 2022

0
2365

Salone del Mobile.Milano 2022 już wkrótce się odbędą. Czas otworzyć kalendarz i zaznaczyć sobie najważniejsze i najbardziej ciekawe pozycje od 7 do 12 czerwca. Oto najciekawsze wydarzenia organizowane przez Salone del Mobile w tym roku. Jeśli jeszcze nie macie biletów, są one teraz w przedsprzedaży online po obniżonej cenie do 6 czerwca. Po tym zaczyna obowiązywać pełna stawka.

Salone del Mobile.Milano Talks

60. edycja Salone del Mobile.Milano oferuje odwiedzającym, obok oferty czysto komercyjnej, bogaty program spotkań. Podczas nich można zastanowić się, w jaki sposób działania społeczne, biznesowe, edukacyjne i projektowe wpływają na przyszłość planety. Bo przecież bezdyskusyjny jest fakt, że mają na na ogromny wpływ.

Salone del Mobile eventy

Wybitne postacie ze świata designu, technologii, sztuki, performansu, edukacji i komunikacji skupią się na rozmowach organizowanych przez Salone. Celem będzie promowanie designu, myślenia lateralnego, kreatywności, krytycznego podejścia, zachęcania do szkoleń i wymiany wiedzy – wszystkie cechy charakterystyczne dla osób zaangażowanych w świat designu – w imieniu prawdziwej ekologicznej transformacji.

Całkowicie żeńskie trio, Maria Cristina Didero, Beatrice Leanza i Chiara Alessi, poprowadzi program Talks podczas 60. Salone del Mobile.Milano, od 7 do 12 czerwca, w strefie „Design with Nature” w S.Project Pawilon 15. Spotkania można również transmitować na platformie cyfrowej Salone del Mobile.Milano.

Identità Golose

Identità Golose odnawia współpracę z Salone del Mobile.Milano o zrównoważonym w połączeniu z obchodami 60. edycji targów.

Salone del Mobile eventy

Decyzja, aby to zrobić, wynika nie tylko z ogromnego sukcesu innowacyjnego konceptu gastronomicznego Międzynarodowego Centrum Gastronomii prezentowanego w Supersalone, gdzie głośno i wyraźnie doceniono jego wysoką jakość i w szczególności całą wizję. Nasza przyszłość musi być planowana teraz, w teraźniejszości i coraz bardziej ukierunkowana na zrównoważony rozwój i poszanowanie środowiska. Wszystko może się zacząć od projektowania jedzenia właśnie. Dzieje się to w naszych domach, które urządzamy i w których lubimy eksperymentować, dokonując coraz bardziej świadomych i odpowiedzialnych wyborów także w naszych kuchniach.

La Scatola Magica

W oszałamiającej scenerii Sala delle Cariatidi jedenastu autorów podsumuje jakość, innowacyjność i piękno mediolańskich targów w wielozmysłowym doświadczeniu.

Salone del Mobile eventy

La Scatola Magica (Magiczne pudełko) będzie można oglądać w Sala delle Cariatidi w Palazzo Reale od 7 do 17 czerwca. Jedenaście słów dla jedenastu autorów: instalacja audiowizualna poświęcona 11 wartościom instytucjonalnym, które od zawsze tworzą jej DNA – Emocje, Przedsiębiorstwo, Jakość, Design, Sieć, Komunikacja, Kultura, Młodzież, Pomysłowość, Mediolan i Savoir Faire. Równa liczba włoskich filmowców połączy wątki tej historii: odpowiednio Francesca Archibugi, Pappi Corsicato, Davide Rampello, Wilma Labate, Bruno Bozzetto, Luca Lucini, Claudio Giovannesi, Gianni Canova, Donato Carrisi, Daniele Ciprì i Stefano Mordini. Celem jest obudzenie naszego poczucia zachwytu, stworzenie niezapomnianego przeżycia i uczczenie 60-lecia i Mediolanu w pogoni za pięknem, poprzez język filmu i teatru.

Salone del Mobile eventy

Design z naturą

Wspaniała instalacja Mario Cucinelli dla Salone del Mobile: cnotliwy ekosystem reprezentujący przyszłość naszego stylu życia.

Po raz kolejny zbadany zostanie związek między naturą a sposobem, w jaki żyjemy. Ogromna wystawa/instalacja, która zaoferuje nam impuls do refleksji nad przyszłością praktyki projektowej. Od 7 do 12 czerwca w pawilonie 15 S.Project odbędzie się Design with Nature: projekt opracowany z architektem Mario Cucinella, który bada tematykę gospodarki o obiegu zamkniętym i ponownego wykorzystania, wychodząc od idei, że miasta mogą być „rezerwatami” przyszłości, gdzie większość surowców wykorzystywanych w budownictwie mogłaby być pozyskiwana.

Patrząc z tej perspektywy, obszary miejskie mogą stać się prawdziwymi, nowymi przestrzeniami ograniczenia wpływu na środowisko.

Jak widzicie w tym roku na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Pytanie tylko na jak długo należy do Mediolanu tym razem pojechać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj