Nowe miejsce na designerskiej mapie Warszawy – designer.ski

0
4818

Praga Północ przyciąga coraz większą rzeszę sympatyków dobrego designu. Jeśli kochasz oryginalne wzornictwo, wpadnij na Stalową – czeka Cię tu dużo dobra. W otoczeniu klimatycznych kamienic i industrialnych przestrzeni otwarto showroom sklepu internetowego designer.ski. Przy artystycznej, historycznej ulicy Stalowej, na siedemdziesięciu metrach kwadratowych zgromadzono wybrany z oferty sklepu asortyment designerskich mebli, nowoczesnego oświetlenia i dodatków do wnętrz.

Eklektyzm miejsca

Lokal po przeprowadzce i generalnym remoncie prezentuje się bardzo obiecująco. Duże, przeszklone witryny z widocznymi z ulicy meblami kuszą przechodniów, aby wejść do środka. Na miejscu czeka nas jeszcze miłe zaskoczenie. Showroom sklepu designer.ski składa się z dwóch pomieszczeń – pierwsze ze ścianami w kolorze głębokiego granatu, drugie – soczystej, butelkowej zieleni. Wnętrze wygląda bardzo eklektycznie – klimatyczne oświetlenie, niesztampowy design i mariaż nowego z tradycyjnym to z pewnością jego mocna strona. Oprócz mebli, oświetlenia i dodatków znajdziemy tu również unikatowe perły ceramiki z okolicznych antykwariatów, które zestawione z nowoczesnymi dodatkami, dają niesamowity efekt. Sofy, ciekawe modele designerskich foteli, różnorodne stylistycznie krzesła, regały oraz stoliki kawowe to oczywiście jedynie część z bogatej oferty sklepu. Na miejscu można również obejrzeć pierwsze produkty młodej, ciekawej marki Green Anatomy, której projekty są mocno osadzone w nowoczesnym, industrialnym stylu.

Przyjdź, porozmawiaj, zaprojektuj

Przy dobrym espresso i w miłym towarzystwie można tu porozmawiać o designie, wnętrzach i inspiracjach, a nawet poradzić się w kwestii koncepcji urządzenia mieszkania. Designer.ski na stałe współpracuje bowiem z kilkoma architektami – w kameralnym miejscu można umówić się na spotkanie i wspólnie stworzyć lub zmodyfikować swój projekt. Na miejscu do dyspozycji są również próbki materiałów,  wybarwień drewna oraz katalogi producentów. Dużą zaletą sklepu jest dodatkowo możliwość umówienia się na obejrzenie mebli lub odbiór zamówienia ze sklepu internetowego w niestandardowych (wieczornych) godzinach – nawet w niedzielę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj