Relacja z Interior Design Forum

0
4317

Właśnie wróciliśmy z 11. edycji targów tekstyliów domowych Interior Design Forum i zastanawiamy się, jakie tkaniny powinny znaleźć się w naszych wnętrzach. Wchodząc na PGE Narodowy już przy samym wejściu ujrzeliśmy jak barwne jest to wydarzenie. Przeróżne kolory i wzory tekstyliów opanowały całą halę PGE Narodowego. Pięknie wyeksponowane zasłony, meble obite luksusowymi materiałami oraz wszelkie dodatki dominowały na wielu stoiskach. Nie zabrakło wymyślnych żaluzji, dywanów, tapet ściennych i wielu innych. Podróż między stoiskami zaczęliśmy z wielką ciekawością, a skończyliśmy z głową pełną inspiracji.

Był to bardzo inspirujący dzień szczególnie dla tych, którzy dbają o każdy detal w swoim domu. To tu spotkali się specjaliści z branży tekstyliów domowych. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok wzorzystych zasłon, stylowych dywanów i eleganckich żaluzji. Zachwyciła nas przede wszystkim jakość tych produktów, wystawcy targów tekstyliów domowych stawiają ją na pierwszym miejscu o czym mogliśmy się przekonać wczoraj. Wybór kolorów i wzorów był ogromny, dlatego wcale nas nie zdziwiło, że przy wzornikach każdy z odwiedzających spędzał dużo czasu. Uprzejmi wystawcy odpowiadali na wszystkie pytania i zachęcali do rozmowy.

Interior Design Forum to wydarzenie, które odbywa się cyklicznie i za każdym razem przyciąga tłumy odwiedzających. Jak wiemy wystawcy są głównym powodem, aby odwiedzić targi, ale poza tym możecie skorzystać z szeregu ciekawych wykładów, które są prowadzone na miejscu. Prelekcje prowadzone są przez specjalistów, dlatego warto poszerzyć swoją wiedzę przy okazji tego wydarzenia. Mieliśmy przyjemność być patronem medialnym tej inicjatywy, a Wy, byliście? Jeżeli nie, to koniecznie zapiszcie w kalendarzu termin kolejnej edycji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj