Najlepsze wnętrza według II edycji konkursu „Beton we wnętrzu”!

0
2909

Druga edycja konkursu dla projektantów i architektów „Beton we wnętrzu” już zakończona. Decyzja zapadła, więc znamy twarze zwycięzców tego ciekawego wydarzenia. Najlepsze wnętrza i ich autorzy dostali wyjątkowe wyróżnienia oraz nagrody, które nie tylko wesprą realizację ich projekty, ale również pomogą w rozwoju talentu i pasji.

Najlepsze wnętrza konkursu „Beton we wnętrzu”

Tegoroczna edycja konkursu dedykowanego architektom i projektantom wnętrz przyniosła sporo zaskoczeń. Jurorzy mieli podjąć wyjątkowo trudną decyzję, żeby wybrać najlepsze prace. W tym roku do udziału w konkursie zgłoszono około 40 autorskich prac z całej Polski. Podczas wykonania swoich projektów uczestnicy inspirowali się estetyką marek partnerskich konkursu. W swoich pracach mieli wykorzystać minimum po jednym produkcie firm FutuBeton, BoConcept i Zieta Prozessdesign. Zobaczmy więc, co z tego wyszło!

Pierwsze miejsce – Dom pod Warszawą

Zwycięzca konkursu to modeko.studio. Pracownia przedstawiła wyjątkową pracę o nazwie „Dom pod Warszawą”. Jej koncepcja polega na połączeniu klasycznych, naturalnych materiałów, które w konsekwencji stworzyły spójną całość. W tej pracy umiejętnie wykorzystano przestrzeń oraz użyto klimatycznego kontrastu ciepłych miękkich detali z surowymi wykończeniami. Za wykazanie swojej kreatywności laureaci otrzymali produkty FutuBeton wraz z usługą wykonania w czasie realizacji swojego projektu. Poza tym dodatkowo uzyskali profesjonalną sesję zdjęciową projektu, Pin set oraz stołek Plopp standard od Zieta Prozessdesign i Voucher wartości 1000 zł od BoConcept.

beton-inspiracje-najlepsze-wnętrza-pod-warszawą-szarość-czerń-drewno-salon-z-kominkiem-duża-kanapa beton-inspiracje-najlepsze-wnętrza-pod-warszawą-szarość-czerń-drewno-jadalnia-kuchnia-krzesła-stół

Najlepsze wnętrza – wyróżnienia

Pierwsze wyróżnienie otrzymało studio Tika Design z projektem „Apartament w Bielsko-Białej”. To ciepłe jasne wnętrze z mocno kontrastową pomarańczową sofą w salonie i ciemną kuchnią. Nagroda za wyróżnienie to choinka z czarnej stali lakierowanej z kolekcji Zieta Prozessdesign oraz voucher wartości 500 zł od BoConcept.

najlepsze-wnętrza-apartamekt-w-bielso-białj-pomarańczowa-kanapa-beton-lustro-drewno-inspiracje najlepsze-wnętrza-apartamekt-w-bielso-białj-pomarańczowa-kanapa-beton-lustro-drewno-inspiracje-zieta-design-polski-projekt-boconcept-kuchnia

Drugie wyróżnienie zasłużyła pracownia hilight.design z pracą „Bunscha Kraków”. To bardzo spokojne wnętrze pełne jasnych i ciepłych barw. Ich głównym motywem jest drewno a akcentem mocne wstawki zieleni. W ręce projektantów trafiła nagroda w postaci zestawu 6 Pin set z kolekcji Zieta Prozessdesign oraz voucher wartości 500 zł od BoConcept.

kuchnia-w-mieszkaniu-biel-drewno-najlepsze-wnętrza wnętrze-inspiracje-drewno-biel-beż-kanapa-zieleń-beton-we-wnętrzu

Nagroda dodatkowa

Nie obeszło się bez jeszcze jednej nagrody. Szczególną uwagę jury przyciągnął projekt JUST Studio. Autorka wnętrza „Mieszkanie z granatowym akcentem” dostała możliwość ustawienia 6 miesięcznej reklamy banerowej na portalu Graffus.

granatowe-mieszkanie-inspiracje-apartament-salon

Cieszymy się więc, że takie inicjatywy powstają już w Polsce. Uważamy, że utalentowanych projektantów i architektów warto wspierać. Przecież to profesjonaliści, którzy zadbają o piękno w naszych wnętrzach!

Źródło: materiał prasowe, FutuBeton

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj