Beton we wnętrzu – konkurs projektantów już ruszył!

0
3811
modeko.studio "Dom pod Warszawą"

Producent betonowych posadzek dekoracyjnych marka FutuBeton wraz z Partnerami markami Zięta Prozessdesign oraz BoConcept ogłosiła konkurs „Beton we wnętrzu”. Przedsięwzięcie skierowano do profesjonalistów zajmujących się zawodowo projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych oraz studentów wydziałów architektury i kierunków artystycznych. Autorzy najlepszych prac dostaną wyróżnienie i zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.

Założenia organizatorów i zadanie uczestników

FutuBeton, to marka firmy Sicon – producenta specjalistycznych materiałów przeznaczonych do wykonywania, naprawy i pielęgnacji posadzek przemysłowych. Marka pragnie odkrywać swoje produkty na nowo, dlatego już drugi rok z rzędu, organizuje konkurs „Beton we wnętrzu”. Celem uczestników konkursu jest stworzenie oryginalnej przestrzeni mieszkaniowej lub publicznej z wykorzystaniem produktów marki organizatora oraz partnerów konkursu. Liczą się ciekawe technologie i nietuzinkowy design.

modeko.studio „Dom pod Warszawą”
modeko.studio „Dom pod Warszawą”

Cel konkursu „Beton we wnętrzu”

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych koncepcji wnętrz mieszkalnych lub obiektów publicznych z wykorzystaniem produktów marek FutuBeton, Zięta Prozessdesign oraz BoConcept w projektowanych wnętrzach. Bogaty asortyment marek stwarza ku temu wyjątkowe możliwości, a wyzwanie jest tym ciekawsze, że projekt dotyczy zarówno wnętrz mieszkalnych jak też publicznych. Organizatorzy poszukują wyjątkowych sposobów zastosowania betonu marki FutuBeton, które będą nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale też oryginalną, autorską wizją. Produkty z oferty Partnerów konkursu dodatkowo nadadzą wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody i promocyjne wsparcie.

JUST Justyna Janeczko „Mieszkanie z granatowym akcentem”
JUST Justyna Janeczko „Mieszkanie z granatowym akcentem”

Nagrody dla najlepszych projektów

Nagrodami w konkursie są produkty marki FutuBeton do realizacji zwycięskiej koncepcji wnętrza, profesjonalna sesja zdjęciowa zrealizowanego projektu, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez Zięta Prozessdesign oraz BoConcept. Zwycięskie i wyróżnione prace oraz ich autorzy będą także promowani przez markę FutuBeton oraz Partnerów konkursu.

Terminy konkursu „Beton we wnętrzu”

Konkurs już rozpoczęto! Przez kolejne dwa miesiące każdy architekt i projektant może zgłosić swoją pracę do konkursu! Powodzenia!

7.10.2019 r. – start konkursu
3.01.2020 r. godz 16.00 – koniec zgłaszania prac konkursowych
17.01.2020 r. – ogłoszenie wyników

Źródło: materiały prasowe FutuBeton

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here