Luksusowy hotel po kalifornijsku – The West Hollywood Edition

2
2400
ogród-hotel-restauracja-inspiracje-drewno-luskusowy-rośliny

Kochamy piękne luksusowe wnętrza hoteli. Nie dość, że robią niesamowite wrażenie, w niektórych można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Tak stało się w przypadku The West Hollywood Edition! W sercu Kalifornii, Los Angeles, właśnie otworzył się luksusowy hotel! Zajrzymy do jego wnętrz!

Luksusowy hotel The West Hollywood Edition i jego ekskluzywne wnętrza!

Ten projekt to dzieło wyjątkowej kolaboracji dwóch geniuszy, architekta Johna Pawsona oraz hotelarza Iana Schragera. Każdy z nich to mistrz we własnej dziedzinie. Możemy więc śmiało powiedzieć, że ich wspólny projekt The West Hollywood Edition to coś niesamowitego!

luksusowy -hotel-kalifornia-los-angeles-inapiracje-taras-ogród-apartament

Hotel znajduje się w słonecznej Kalifornii, w mieście Los Angeles. Znajduje się w nim 140 pokoi oraz 50 osobnych apartamentów. Wszystkie wykonane zostały w standardzie boutique. Głównym elementem wykończenia podłóg i ścian hotelu jest bielone drewno modrzewia syberyjskiego. Właśnie dlatego wszystkie wnętrza hotelu są wykonane w wyjątkowej palecie kolorystycznej. Panują tu pastelowe ciepłe odcienie beżu i brązu. To wszystko przypomina wystrój jednej z niedawnych prac Johna Pawsona – PUBLIC Hotel w Nowym Jorku, który należy do Schragera.

loby-inspiracje-luksusowy-hotel-wnętrze-hal-drewno

Charakter autorów we wnętrzach The West Hollywood Edition

Luksusowy hotel The West Hollywood Edition odzwierciedla przede wszystkim osobowości jego autorów. Głównym stylem, którym kieruje się John Pawson, jest tradycyjny minimalizm. Jednak gdy do pracy zabiera się Ian Schrager, we wnętrzu pojawiają się mocne, wręcz „królewskie” kolory i faktury. W najnowszym dziele ich współpracy minimalizm doskonale przeplata się z ekstrawagancją.

kalifornia-los-angeles-inapiracje-taras-ogród-apartament-łazienka-widok luksusowy-hotel-kalifornia-los-angeles-inapiracje-taras-ogród-apartament-sypialnia-widok

Ponadczasowy luksusowy hotel

Wejście do hotelu oddaje charakter ponadczasowości. Autorom zależało na tym, by w żaden sposób nie odzwierciedlać obecnej dekady, lecz pokazać swobodę i brak przywiązania do jakiegokolwiek odcinka czasowego.

wejście-inspiracje-lobby-drewno

Jednym z największych atutów tego hotelu jest niesamowity widok. Z dachu, na którym znajduje się bar oraz basen, otwiera się wspaniała panorama na Ocean Spokojny oraz wzgórze Hollywood. Oprócz tego, na terenie hotelu znajduje się klub nocny, studia multimedialne do imprez i zdjęć, siłownia oraz SPA.

Źródło: materiały prasowe, John Pawson

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here