Inspiracje kolorem Living Coral od Pantone

0
4431
coral living pantone 2019

Instytut Pantone ogłosił kolor roku 2019 – Living Coral. Afirmujący życie koralowy odcień o złotym odcieniu energetyzuje i ożywia. My zdecydowanie bardziej wolimy go od Utra Violetu, czyli koloru roku 2018. Co jeszcze mówi Pantone, o nowym wyborze? Jakie inspiracje towarzyszyły osobom typującym właśnie ten odcień?

pantone living coral
Fot. Pantone

Inspiracje stojące za Living Coral

Wibrujący, a jednocześnie łagodny PANTONE 16-1546 Living Coral zapewnia nam ciepło, komfort i płynność w naszym ciągle zmieniającym się otoczeniu. To reakcja na otaczające nas wszędzie technologie cyfrowe i media społecznościowe, które coraz częściej wkraczają za bardzo w codzienne życie. Living Coral jest więc symbolem poszukiwania autentycznych i wciągających doświadczeń, które bardziej nas zintegrują. Towarzyski i porywający, wciągający charakter PANTONE 16-1546 Living Coral zdecydowanie zachęca do beztroskiej aktywności. Symbolizując naszą wrodzoną potrzebę optymizmu i radosnych poszukiwań, Living Coral PANTONE 16-1546 uosabia więc nasze pragnienie ekspresji. Living Coral jest kolorem, który pojawia się w naszym naturalnym otoczeniu, przez co nawiązuje do naszej obecności w mediach społecznościowych. Ten ożywczy kolor oczarowuje wzrok i umysł, ale równocześnie jest pewnego rodzaju schronieniem, tak jak koral w naturalnym środowisku.

Nasze inspiracje kolorem Living Coral

Zebraliśmy inspiracje kolorem Living Coral, które wyjątkowo przypadły nam do gustu. Koralowy genialnie wygląda w tkaninach obiciowych na tle morskiej zieleni czy granatu. Meble tapicerowane welurem w kolorze koralowym ocieplają wnętrze, a równocześnie nie są infantylnym, słodkim różem. Dodatki, nóżki, stoliki w złocie lub mosiądzu idealnie dopełniają całości.

coral fotel inspiracje

housebeautiful.com

sofa w kolorze coral living

originalhome.com.br

sofa w kolorze living color

daninoce.com.br

Kolejnym pomysłem na zastosowanie Living Coral jest wersja macro. Możemy więc śmiało pomalować ściany kilkoma odcieniami koralowego. Wszelkie sztukaterie czy angielska boazeria pięknie uwydatnią kolor.

inspiracje salon living coral

homestolove.com.au

living coral na suficie

dorisleslieblau.com

Takie inspiracje łazienkowe kochamy najbardziej. Coralowy jako kolor dominujący w łazience w stylu modernistycznym czy wręcz mid-modern-century.

obsigen.ru

Jeśli mieszkamy w domu, zaryzykujmy kolor koralowy na drzwiach wejściowych. Poprawimy w ten sposób humor niejednemu sąsiadowi! Koralowe drzwi do pokoju dziewczynki to też niezły pomysł (zamiast różowego!).

drzwi w kolorze coral living

suburbanpop.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj