Galeria NOTI zrobiła domówkę!

0
3585

20 czerwca Galeria NOTI w warszawskiej Domotece zrobiła domówkę. Zaproszono projektantów wnętrz, architektów, media i pasjonatów designu.

Nowa Galeria NOTI

Goście mogli zobaczyć wnętrze w nowej aranżacji, a gospodarze – w domowej atmosferze – opowiedzieli o funkcjonowaniu tego miejsca. Przedstawiono nowości rynkowe NOTI – kolekcje Muse i Gap – w kontekście miejsc ich aranżacji i materiałów, z których są wykonywane. My fotelami z kolekcji Gap zachwycaliśmy się już podczas Łódź Design Festival i Meetblogin 2018 w hotelu Grand w Łodzi.

Podczas wydarzenia Michał Mazur z TrendNomad.com rozmawiał z projektantami nowych kolekcji NOTI: Piotrem Kuchcińskim i Jerzym Porębskim na temat zmian w aranżowaniu przestrzeni publicznych i komercyjnych. O klimatycznym oświetleniu, bestsellerach i ikonach designu opowiadał Maciej Szymczak z Vip-er Solutions.

Nowe marki w Galerii Noti

Tym razem oprócz mebli miękkich, tapicerowanych Galeria NOTI oferuje meble twarde, biurowe, minimalistyczne lampy i zegary, wysokiej jakości dywany, koce, ceramikę, świece i inne dekoracje. Dostawcy zostali wybrani spośród polskich i zagranicznych marek zgodnie z kodem stylistycznym. Są to m.in.: Prostoria, Arper, Gazzda, Hay, Treku, Innovation Living, Fameg, Bejot, Balma, Profim, Vzor, Vank, Kosicka Design, Borcas, Loft Decora, Minko, Flos, Herman Miller, Secto Design, Santa&Cole, Rubn, Lapalainen, Petit Friture, Monsieur Tricot, Inventive, Pholc, Brokis, Menu, Gan, Linie Design, Ligne Pure, Zuiver, HK Living, Qeeboo, Nomon, Hadaki, Bujnie, Glyk, Wood Wick, Fivetimesome, Wool Design, Klippan. Postawiono na produkty o ponadczasowym, prostym i eleganckim kształcie. Całość stanowi wybór dla ludzi ceniących nowoczesne wzornictwo, unikalny charakter i wysoką jakość wykonania. 

Koncept Galerii NOTI proponuje spokojne miejsce na spotkania projektantów wnętrz i ich klientów. W showroomie architekci mają dostęp do wszelkich informacji o wymiarach, materiałach i dostawach wyposażenia wnętrz.

My takie miejsca uwielbiamy i chętnie odwiedzamy!

Zdjęcia: Materiały prasowe NOTI

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj