Porozmawiajmy o wnętrzu. Jak żyjemy i jak chcemy żyć.

0
2915

 VOX kontynuuje akcję „ Porozmawiajmy o wnętrzu ” rozpoczętą z udziałem psychoterapeutki i psycholożki Katarzyny Miller. W nowej odsłonie wciąż bardzo przekornie podchodzi do tematu urządzania domu. Nie pyta o preferowane przez klientów style dekoracyjne czy trendy wnętrzarskie. Z ciekawością przysłuchuje się natomiast i przygląda temu, co dziś najsilniej wpływa na nasz styl życia. Następnie podpowiada jak, w prosty sposób, każdy może stworzyć wnętrze, w którym będzie się czuć naprawdę u siebie. 

Wolność zaczyna się w domu

„Jako marka wciąż powtarzamy jak mantrę, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu. Wracamy do tego zdania, bo jest ono dla nas niezwykle ważne i wyznacza kierunki naszych działań. Dlatego w odniesieniu do aranżacji wnętrz nie chcemy się ograniczać żadną narzuconą konwencją czy etykietą. Każdy z nas ma inne potrzeby, jesteśmy na różnych etapach życia, mamy odmienne zainteresowania i przyzwyczajenia. Trudno byłoby więc stworzyć jedną definicję pięknego i szczęśliwego miejsca do życia. Dla nas znacznie bardziej niż styl scandi, glamour czy boho, liczy się to, żeby dom był prawdziwie naszym wnętrzem” –  Julita Mańczak, PR manager VOX.  

Inspiracyjne style życia

VOX w drugiej odsłonie akcji „ Porozmawiajmy o wnętrzu ” zaprasza do dyskusji o tym, jak stworzyć przestrzeń, która pozwala czuć się swobodnie. Punktem wyjścia będą inspiracyjne style życia, nawiązujące do najsilniejszych megatrendów społecznych, które mówią o tym, co jest dziś dla nas ważne. Pierwszy z nich – Ekosystem – odwołuje się do coraz popularniejszej tendencji życia off-line, bliżej natury, w harmonii i balansie ducha z ciałem. Kolejny – Domokracja – będzie się koncentrował na rodzinnych wnętrzach i  tworzeniu wspólnych przestrzeni dla dzieci oraz ich rodziców. W wybranych salonach VOX cyklicznie będą się odbywały otwarte warsztaty nawiązujące do omawianych tematów. Na Facebooku marki pojawią się również filmy z poradami od zaproszonych ekspertów, np. projektu botanicznego Ro_ślinka czy Instytutu Małego Dziecka im. Astrid Lindgren. 

Więcej już teraz na Facebooku i Instagramie „Wnętrza VOX” oraz na stronie internetowej VOX   

Źródło: materiały prasowe VOX 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj