Grand Hotel w Łodzi to miejsce z historią, który niezmiennie tworzy ją już od 129 lat. To najsłynniejszy hotel w tym mieście. Gościli w Nim między innymi: Henryk Sienkiewicz, Helena Modrzejewska, Jan Kiepura, Krzysztof Penderecki, Juliusz Machulski.

W tym roku Grand Hotel będzie również gościł festiwalowych gości podczas Łódź Design Festival, który zbliża się wielkimi krokami. Dla przypomnienia: tegoroczna edycja została przeniesiona z październikowego terminu na majowy (19- 27 maja).

1 / 1 – GrandHotel-9237-ZMNIEJSZONE (1).jpg

Grand Hotel

Hotel zlokalizowany jest w samym sercu miasta, a mianowicie jednej z głównych ulic Łodzi- Piotrkowskiej 72. Strategiczne punkty miasta, bliski postój taxi, sieci przystanków tramwajowych i autobusowych, a także atrakcje turystyczne i kulturalne to niewątpliwe wielki atut hotelu, który zapewni wygodę podczas pobytu w Łodzi.

2. Grand Hotel w Łodzi

3. Grand Hotel w Łodzi

Wyjątkowe miejsce z historią

Grand Hotel to synonim prestiżu i elegancji. Dysponuje 90 komfortowymi pokojami gościnnymi i apartamentami z bezpłatnym dostępem do sieci wifi i profesjonalną obsługą. Ponadto niekwestionowanie wiodąc prymat w mieście i od 129 lat tworząc jego historię w wyjątkowy sposób dba o to, by jego goście czuli się w nim w pełni komfortowo i przyjemnie.  Grand Hotel pomimo kultywowania swojej tradycji w najbliższym czasie przejdzie renowację, która zagwarantuje mu sprostanie wymaganiom pięciu gwiazdek, a wszystko to z uwagi dbania o najwyższy standard względem gości.

4. Grand Hotel w Łodzi

5. Grand Hotel

Materiały i zdjęcia: Łódź Design Festival

 

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here