FREKVENS – akcesoria na dobrą domówkę od IKEA!

0
3008
Ikea-FREKVENS-inspiracje-zestaw-dla-domówki-głośnik-lampa-światła-impreza-wow

Większość z nas uwielbia spędzać czas w gronie cinteresujących ludzi. IKEA uważa, że wcale nie trzeba wychodzić z domu, żeby dobrze bawić się ze znajomymi. Tym razem szwedzka firma prezentuje nową limitowaną kolekcję FREKVENS. To zestaw niezbędnych akcesoriów niezbędnych do wyprawienia doskonałej domówki. Zaskoczeni? My też! Zobaczmy więc, co przygotowała dla nas IKEA!

FREKVENS, czyli udanej domowej imprezy!

FREKVENS to limitowana edycja systemów oświetleniowych i dźwięku, która powstała w wyniku współpracy IKEA i teenage engineering. Seria składa się z modułów urządzeń, więc pozwala na pełną personalizację i dostosowanie urządzeń do własnych potrzeb dzięki możliwości dowolnego łączenia elementów ze sobą.

zestaw-naczyń-i-stolik-ikea-FREKVENS-dla imprezy-inspiracje-lata-90

Dźwięk i światło od IKEA – przepis na dobrą domówkę!

Nową kolekcją IKEA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodego pokolenia. Główną inspiracją dla nowej kolekcji było uświadomienie sobie faktu, jak ważna jest muzyka w życiu młodzieży. Już niedługo więc w sklepach IKEA będzie można kupić trzy rodzaje przenośnych głośników z funkcją Bluetooth. Jako dodatkowy element posłużą kolorowe lampy typu LED, które stworzą klimat prawdziwego klubu!

głośnik-ikea-FREKVENS-dźwięk-lata-90 głośnik-i-światło-ikea światło-FREKVENS-ikea-inspiracje-lata-90-lampa

Zabawa tkwi w dodatkach – to jeszcze nie wszystko!

Dobra jakość dźwięku i klimatyczne oświetlenie to nie wszystko, co przygotowała dla nas IKEA. Dobrze wiemy, że udana zabawa tkwi w dodatkach. Oprócz wyżej wspomnianych głośników i świateł, w kolekcji pojawią się również inne akcesoria. Mowa o modułowej zastawie stołowej, modnym świecącym się płaszczu, torbie, poduszkach oraz kilku mniejszych meblach. Cała kolekcja uwzględnia najnowsze trendy i trendy estetyczne panujące w obecnych czasach. Jest stworzona przede wszystkim z myślą o młodym pokoleniu, któremu zależy na mobilności i dostosowaniu produktów do swoich aktualnych potrzeb.

przenoścni-mały-głośnik-ikea-FREKVENS zastawa-kuchenna-kubki-ikea-inspiracje podnóżek-ikea-czarny-inspiracje-lata-90

To wcale nie pierwsza tego typu kolekcja IKEA. Widzimy ewidentną tendencję firmy w dążeniu do nowoczesności i doskonałości względem zmieniającego się świata. IKEA przede wszystkim zwraca uwagę na potrzeby współczesnego pokolenia i rozwija się wraz z nim.

Muzyczna seria FREKVENS będzie dostępna w sprzedaży od lutego 2020 r.

Źródło: materiały prasowe, IKEA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj