Ewa Mierzejewska promuje rodzinne firmy premium na Warsaw Home

0
3454
Taca ozdobna. Styrylska Design

Ewa Mierzejewska zaprasza na drugą odsłonę autorskiej wystawy poświęconej małym, rodzinnym firmom z segmentu premium. Wystawa „Cenne, bo polskie” będzie częścią odbywającego się w dniach 3-6 października Poland Design Festival na targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home.

Na wystawie, którą znajdziemy w hali C (miejsce C1.41) kompleksu targowego Ptak Expo, Ewa Mierzejewska pokaże eksponaty reprezentujące 27 marek. To nie tylko meble i lampy, ale też oryginalne dekoracje wnętrz, dodatki, materiały wykończeniowe. Wszystkie zaprojektowane i produkowane w Polsce, przez małe, często rodzinne firmy, działające w segmencie premium. Większość powstaje na indywidualne zamówienie lub w ramach limitowanych edycji.

Ewa Mierzejewska
Ewa Mierzejewska

„Wystawa jest moim osobistym hołdem złożonym pasjonatom, którzy mają odwagę tworzyć rzeczy piękne, niebanalne, a co za tym idzie – kosztowne. Wielu Polaków wciąż nie wie, jak wysokiej klasy przedmioty są u nas produkowane. Niestety nadal niektórzy sądzą, że to co krajowe musi być gorsze i tańsze niż zagraniczne. A przecież to nieprawda! Mamy świetnych projektantów, doskonałych rzemieślników, wybitnych artystów. Czas ich docenić ” – mówi Ewa Mierzejewska, organizatorka wystawy.

Ewa Mierzejewska Huśtawka Swing. Kosicka Design
Huśtawka Swing. Kosicka Design
ModernCollection. Pap.Deco
ModernCollection. Pap.Deco
Siedzisko. Svarog Furniture
Siedzisko. Svarog Furniture

Po raz pierwszy wystawę „Cenne, bo polskie” Ewa Mierzejewska zorganizowała na targach wnętrz Warsaw Home w ubiegłym roku. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem i przyniosło oczekiwane efekty. Dlatego teraz zaprasza na jego drugą odsłonę. Wybór eksponatów jest absolutnie subiektywny. Niektóre marki autorka wybrała w tym roku po raz drugi, by pokazać, że mają w portfolio także inne, nowe produkty.

Organizatorka wystawy „Cenne, bo polskie” słynie z promocji dobrej polskiej sztuki i rodzimych marek wnętrzarskich. Już niedługo będzie także można odwiedzić inną inicjatywę dedykowaną polskiej sztuce – drugą edycję Targów Sztuki Dostępnej, które współorganizuje z Leną Szwed-Strużyńską.

Źródło: materiały prasowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj