10. edycja Meetblogin – Jubileusz w Maju 2022

0
2677

To już 10 raz Ula Michalak zorganizowała spotkanie wnętrzarskich twórców internetowych. Meetblogin tym samym obchodził w maju swoje 10 urodziny i nie ukrywam, że była to kolejna edycja, o której można śmiało powiedzieć, że była jeszcze bardziej wyjątkowa od poprzedniej.

meetblogin 2022 10.edycja

Słodkie powitanie

Tym razem spotkałyśmy się w pięknie zagospodarowanym, XVIII-wiecznym szlacheckim Jaworowym Dworze niedaleko Warszawy. Słodkie powitanie zorganizowała nam marka Barlinek. Po ciekawej dyskusji o podłogach hybrydowych i winylowych oraz eleganckiej kolekcji 100% drewnianych jodeł, zaproszone zostałyśmy na warsztaty ręcznie robionych czekoladek.

Zadbajmy o swój ogród

Podczas prezentacji marki Gardena poruszyliśmy wiele tematów z zakresu pomocy w pracach ogrodowych. Każda z nas miała wiele pytań i każda z nas miała zupełnie inny „problem”. Część dziewczyn pytało o małe balkonowe ogródki, część o niewielkie przydomowe trawniki aż po imponujące wielkie ogrody. Dla mnie bohaterem spotkania był robot koszący, który został w mojej głowie po powrocie.

Mój ogród nie należy do majestatycznych ale koszenie trawnika zajmuje na tyle dużo czasu, że rozważam zakup robota bardzo poważnie!

Zmysł zapachu

Kto miałby ochotę godzinami rozmawiać o osprzęcie elektrycznym? Powiem Wam, że ja! 🙂 W końcu pracuję z tymi elementami na co dzień. Przecież dobieram kolekcję dla każdego klienta i pod każdy projekt indywidualnie. A kiedy każdy model ma po kilka, a nawet kilkanaście możliwych konfiguracji, wtedy zaczyna się zabawa. Po każdym spotkaniu z marką Gira wychodzę z nowymi pomysłami w głowie – tak było i tym razem.

Na koniec spotkania każda z nas dostała bardzo wyjątkowy prezent. Specjaliści od zapachów komponowali nam perfumy. Każde inne i wyjątkowe. Każde dopasowane indywidualnie do naszych osobowości. Mój wspaniały zapach zamknięty w małym flakoniku pozwoli mi długo pamiętać o tym doświadczeniu.

Weneckie klimaty

Wszyscy z nas słyszeli na pewno o wyspie Murano w pobliżu Wenecji i produkowanym tam słynnym szkle. Tajemnice tej produkcji przekazywane są od lat z pokolenia na pokolenie, a jej detale znają tylko nieliczni. Tym bardziej, do niezwykle unikatowych należą produkty do wystroju wnętrz, które bazują na tym fantastycznym surowcu. Do świata magicznego szkła zaprosiła nas marka Sylcom, której projekty mogą być ozdobą wielu wnętrz.

Czy pozostałyśmy w klimacie weneckiego karnawału do samego wieczora? Być może… 😉

Gra w składzie Dream Team

Na mega ciekawy pomysł prezentacji swoich produktów wpadła marka Paradyż. Przy okazji projektowania stoiska BloggersZone na tegoroczne targi Home Decor w Poznaniu, miałam już możliwość zapoznania się z kolekcjami. Nudy jednak nie było 🙂 Tym razem trzeba było wykazać się wiedzą wnętrzarską, aby pozyskać materiały do stworzenia aranżacji. A najpiękniejsza miała zostać ogłoszona jako zwycięzca. Powiem tylko, że ubawiłam się po pachy a wszystkie zestawienia, jakie powstały z elementów najnowszej kolekcji Mai Ganszyniec były piękne.

Dodatkowo ugruntowałam wysoki poziom swoich zdolności w grze w kalambury. Wystarczył 5-sekundowy pokaz aby moje koleżanki zgadły, że mam na myśli Kaplicę Sykstyńską, czy Krzywą Wieżę w Pizie. Ktoś ma wątpliwości, która drużyna wygrała? 🙂

Nie ma Grohe nie ma relaksu

Niby Grohe to marka, której zadaniem jest wyposażenie naszych łazienek w armaturę. Znamy baterie umywalkowe, prysznicowe i profesjonalne baterie kuchenne. Ale czy kiedykolwiek podchodziliście do tego tematu z innej strony? Bo przecież, to w jaki sposób woda nam z kranu leci, ma znaczenie. Bo przecież biorąc codzienny prysznic, czy kąpiel w każdym domu wygląda to inaczej. Ja już od dawna uważam, że ten element dnia powinien być dla nas największą przyjemnością i o tym właśnie prowadząca spotkanie cudownie nam przypomniała.

Inne podejście do ścian

Tych, którzy myślą, że zabawa z ozdabianiem ścian kończy się na wybraniu koloru farby lub ewentualnie tapety zapraszam do zapoznania się z marką Aniro. Ja już od dawna sięgam po różnego rodzaju listwy i sztukaterie. Tylko moja wyobraźnia ogranicza mnie, jak wiele elementów umieszczę na ścianie, czy przy suficie. No dobra – może jeszcze budżet 😉

meetblogin 2022

Sterowanie domem – dla każdego

Nie tylko moi klienci od lat korzystają (za moją radą) z rozwiązań marki Somfy, ale korzystam i ja. Nie wyobrażam już sobie funkcjonowania bez możliwości zdalnego sterowania brama wjazdową czy garażową oraz roletami zewnętrznymi. Powiem Wam, że za pomocą takiego malutkiego urządzenia, prezentowanego na zdjęciu możemy naprawdę wiele zdziałać. Razem z dziewczynami odpowiadającymi za markę stwierdziłyśmy, że warto by było pokazać wam rozwiązania, z jakich korzystam i podzielić się nieco twierdzą, którą na ten temat posiadam. Także już niebawem przygotujemy dla Was coś fajnego.

Meetblogin 2022

Obraz czy telewizor?

Zdarza mi się projektować domy i mieszkania, w których w ogóle nie ma telewizora. Ale co jeśli właściciele mogliby mieć na co dzień piękny obraz na ścianie, który tylko w wybranych momentach staje się telewizorem. A jak w sumie dokładnie działa szafa odświeżająca ubrania? Te i wiele innych ciekawych kwestii poruszyłyśmy z marką Samsung.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji 10. edycji Meetblogin Ula!

meetblogin 2022

Autorką wszystkich zdjęć jest Dagmara Maroszek-Bździuch

Część wypoczynkowo – ogrodowa przygotowana została przez markę Jysk. Jak zwykle to właśnie w takich miejscach zbieramy się miedzy szkoleniami i to tutaj odbywa się najwięcej „rozmów kuluarowych” 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj