Bogate wnętrza luksusowego butiku w Warszawie!

0
3379

Jeden z najbardziej ekskluzywnych adresów na mapie Warszawy przywrócił swoją potęgę. Od połowy listopada na parterze historycznego budynku Hotelu Europejskiego otworzyła się luksusowa przestrzeń handlowa. Od teraz warszawiacy i goście stolicy mogą odwiedzić butiki światowych marek oraz wyjątkowy projekt HE Concept Store. A więc zajrzyjmy do środka tego wyjątkowego butiku i poznajmy jego bogate wnętrza pełne wyselekcjonowanych produktów polskich marek!

Historyczny kompleks Hotel Europejski

Dotychczas historyczny kompleks w centrum Warszawy mieścił w sobie hotel, biura oraz restauracje. Od niedawna ta oferta przeszła metamorfozę, parter budynku wzbogacił się o luksusowe przestrzenie handlowe.

hotel-eutropejski-biała-klasyczna-elewacja

Dziś, to miejsce należy do najbardziej wytwornych budynków stolicy. A więc łączą się w nim tradycje klasycznych wnętrz, nowa energia hotelu, fantastycznych restauracji, nowoczesnych biur i butików znamienitych marek. Od otwarcia w 1857 r. Europejski zajmuje kluczowe miejsce na prestiżowym szlaku miasta, stając się na powrót naturalnym centrum życia towarzyskiego i prekursorem światowych trendów.

złote-półki-bogate-wnętrza-inspiracje-he-concept-store

HE Concept Store – bogate wnętrza pełne polskiego designu

Półki nowo otwartego butiku wypełniają wyselekcjonowane produkty polskich marek. Każdą rzecz zaprojektowano z myślą o HE Concept Store. A więc tu możemy kupić między innymi ubrania, akcesoria i biżuterię. Nie zabrakło również dodatków do aranżacji wnętrz. Wśród tej obfitości znajdziemy ręcznie robioną porcelanę, wyjątkowe plakaty, wyborne gatunki wina oraz książki. Plany autorów projektu sięgają dużo dalej, w przyszłości możemy spodziewać się organizacji spotkań z artystami, wystaw, koncertów i degustacji.

czerwona-sofa-retro-vintage-inspiracje-bogate-wnętrza asortyment-butiku-he-concept-store-inspiracje-czarny-regał-bogate-wnętrza ceramika-biała-ręcznie-robiona-inspiracje

Wśród marek, które możemy obejrzeć w butiku, warto wyróżnić:

  • Rodrigo De La Garza, Viola Piekut, Dawid Woliński, Maciej Zień (ubrania i akcesoria);
  • Molehill, Hollie Warsaw, Mandel (torebki);
  • Berries & Co, Beller, Mokobelle (biżuteria);
  • Dominika Donde i Majolika Nieborów (ceramika).

Bogate wnętrza HE Concept Store zajmują około 330 m2. Autorką tego projektu jest Magdalena Kijanko, która od 10 lat prowadzi swoją autorską pracownię architektoniczną w Warszawie. Koncepcja tego miejsca mieści się w obszarze eklektyzmu. Architektka pragnęła połączyć żywioły mody, sztuki i designu w jednej przestrzeni, dlatego aktywnie wykorzystywała elementy antyku i vintage. Butik zdobią ręcznie wykonane tapety, oraz wyjątkowe materiały wykończeniowe mebli i dekoracji.

tapeta-inspiracje-złoto-zieleń-butik he-concept-store-luksusowy-butik-warszawa-inspiracje-regał świeczka-he-concept-inspiracje-szkło-bogate-wnętrza

Jesteśmy zachwyceni inicjatywą otwarcia butiku HE Concept Store! To wydarzenie niewątpliwie określa dojrzałość ojczystych marek, a więc przyczynia się do rozwoju polskiego designu oraz w wyrafinowany sposób przedstawia jego potencjał.

Źródło: materiały prasowe, Raffles Europejski Warsaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj