Znamy produkty, które powalczą w finale konkursu TOP DESIGN Award 2018 !

2
3724

Wyróżniają się formą, są ergonomiczne i dobrze zaprojektowane – takie produkty wybrało jury do drugiego etapu konkursu TOP DESIGN award 2018. Wszystkie będzie można obejrzeć w dniach 6-9 marca br. na specjalnie przygotowanej wystawie w pawilonie nr 5 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Konkurs TOP DESIGN award towarzyszy arenie DESIGN od początku jej istnienia. Od 10 lat organizatorzy – wsłuchując się w opinie ekspertów zasiadających w jury – nagradzają producentów, dla których jakość wykonania oraz funkcjonalność wprowadzanych na rynek produktów jest wartością najwyższą. Podczas dotychczasowych – dziewięciu edycji konkursu nagrodzono 60 projektów wyróżniających się tymi cechami. Wśród laureatów konkursu znalazły się m.in. takie marki jak: NOTI, FRANKE, VZÓR, MARMITE, VOX, PROFIM, CELFAST, MARBET, FAKRO, HANSGROHE, GROHE POLSKA, MARMORIN, MEBLE VOX, PAGED, SCHATTDECOR, SITAG czy ZELMER.

TOP DESIGN award 2018

TOP DESIGN award 2018

TOP DESIGN award 2018

W grudniu 2017 jury, złożone z projektantów, akademików i specjalistów w dziedzinie designu, dokonało pierwszej oceny zgłoszonych produktów. Do drugiego etapu konkursu nominowano 25 projektów. To produkty reprezentujące 9 tematycznych kategorii. – Producenci są coraz bardziej świadomi oczekiwań rynku i jego odbiorców. Wiedząc, że klienci coraz częściej poszukują innowacyjnych, funkcjonalnych, o wysokiej jakości produktów dostosowują swoją ofertę do ich potrzeb – mówi Małgorzata Czubak, dyrektor projektu arena DESIGN. – Jak bardzo jest to istotne we wprowadzaniu nowych produktów na rynek, widzimy po liczbie zgłoszeń do konkursu TOP DESIGN award. Z roku na rok jest ich coraz więcej. Bardzo nas cieszy, że zarówno producenci jak i projektanci dostrzegają ważność takich konkursów jak nasz, w którym ocena dokonywana jest przez specjalistów z branży  – mówi Małgorzata Czubak, dyrektor projektu arena DESIGN.

 TOP DESIGN award 2018

TOP DESIGN award 2018

TOP DESIGN award 2018

Wszystkie nominowane do drugiego etapu konkursu produkty będzie można obejrzeć na wystawie specjalnej, która podczas areny DESIGN zostanie zlokalizowana w pawilonie nr 5. Za projekt wystawy odpowiada polska projektantka Maria Jeglińska, która współpracuje z takimi markami jak Ligne Roset, Cinna, Kvadrat czy DesignMarketo.

TOP DESIGN award 2018

TOP DESIGN award 2018

Lista 25 produktów nominowanych do II Etapu Konkursu:

 Przestrzeń domowa:

Kolekcja mebli „1620”/FAMEG

Stół LAZUR/ MOKA DESIGN

Fotel RM57/ VZÓR

Krzesło CHERI/ IKER 

Kuchnia:

Zlewozmywak CAPELLA PRECIOUS/ DEANTE

Bateria zlewozmywakowa ASTER/ DEANTE

Kuchnia Q12/Q1/ MEBEL RUST

System organizacji szuflad kuchennych VEKI/VEKI

Zestaw KWC ERA/ FRANKE

Łazienka:

Kolekcja CANDENCE/ MARMITE

Grzejnik MANHATTAN/ INSTALPROJEKT

Biuro:

Biurko VOGEL/ BORCAS

Ścianka wolnostojąca TREE SCREEN/ MIKOMAX

HUSH WORK/ MIKOMAX

System mebli akustycznych SoundRoom/NOTI 

Ogród:

Narzędzia pielęgnacyjne PASTEL/ KABO & PYDO

Oświetlenie:

Lampy Sunray Premium/ LUMELINE

Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz:

Kolekcja ściennych paneli akustycznych / FLUFFO

 Materiały i komponenty:

Folia meblowa FLIX / IMPRESS DECOR

Uni dekor 3i PEARL / INTERPRINT

Folia finish AURORA / INTERPRINT

Dekor BARCELONA / SCHATTDECOR

Zestawy kołowe z serii LINEA / TENTE

Tkaniny SILVERTEX / SPRADLING

Dziecko:

Zestaw małego szefa kuchni / GOODAGENCY

Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdują się na stronie: www.arenadesign.pl

2 KOMENTARZE

  1. Niektóre z powyższych elementów z pewnością stanowią cenną inspirację wnętrzarską i warto je zaimplementować we własnym mieszkaniu. Dobrze się składa, bo akurat planuję większy remont i postaram się wykorzystać to, co najbardziej przykuje moją uwagę, Mam nadzieję, że znajdę to w centrum bartycka24.pl bo uważam je za jedno z lepszych miejsc w kraju do dokonywania tego rodzaju zakupów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here