Zgłoś swój produkt do TOP DESIGN award 2019!

0
2256

 Międzynarodowe Targi Poznańskie już po raz jedenasty zapraszają do udziału
w konkursie na najlepiej zaprojektowany produkt. Do TOP DESIGN award 2019 można zgłaszać produkty aż w 16 kategoriach tematycznych. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 listopada br.

Konkurs TOP DESIGN award 2019 towarzyszy ARENIE DESIGN od początku jej istnienia.
W sumie przez dziesięć edycji jury, w skład którego wchodzą eksperci ze świata designu, nagrodziło tytułem TOP DESIGN award blisko 70 produktów. Wśród dotychczasowych laureatów znalazły się takie marki jak: NOTI, FRANKE, VZÓR, MARMITE, VOX, PROFIM, CELFAST, MARBET, FAKRO, HANSGROHE, GROHE POLSKA, MARMORIN, MEBLE VOX, PAGED, SCHATTDECOR, SITAG, DEANTE, TENTE czy ZELMER. 

Choć ARENA DESIGN pod kierownictwem nowej dyrektor kreatywnej Marii Jeglińskiej będzie miała nieco inną formułę niż dotychczas, to nie wyobrażaliśmy sobie kolejnej edycji targów bez wystawy TOP DESIGN award. Wierzymy, że znajdzie się na niej wiele produktów, które zachwycają nie tylko jakością wzorniczą, ale które wyróżnia także ich ergonomia, sposób wykonania czy walory użytkowe. – mówi Joanna Waszak, dyrektor projektu ARENA DESIGN.

Prawo zgłoszenia produktu do konkursu mają zarówno producenci, jak i projektanci współpracujący z markami. Ważne, żeby produkt, który chcemy zaprezentować był już dostępny na rynku albo wdrożony do produkcji przez okres dwóch najbliższych lat. Zgłoszenie konkursowe trzeba przypisać do jednej z szesnastu kategorii. Są to: kuchnia, łazienka, przestrzeń publiczna, oświetlenie, materiały i komponenty czy sport i turystyka. Jeszcze przed świętami jury dokona pierwszej oceny zgłoszonych produktów i wskaże te, które nominowane będą do drugiego etapu konkursu. Będą to produkty, które będzie można obejrzeć podczas ARENY DESIGN 2019 w dniach 12-15 marca 2019 r. 

Szczegółowe informacje dot. konkursu TOP DESIGN award 2019 znajdują się na stronie: www.arenadesign.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj