Jak wypełnić wnętrze zapachem – świece naturalne

0
2020

Dobrze zaaranżowane wnętrze daje nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Lubimy czuć się we własnym domu dobrze, co przekłada się szybko na nasze samopoczucie. Jak jednak podkręcić atmosferę w domu by czuć się jeszcze cudowniej? Z pewnością rozpalić świece zapachowe. Tak naprawdę każdy dom ma swój zapach i zależy to głównie od jego właściciela. Świece zapachowe skutecznie podkreślają klimat wnętrz i wprowadzają pozytywną energię oraz dobry nastrój. 

świece_moka_candles

świece_moka_candles

świece_moka_candles

Magiczny klimat

Pisząc o magicznym klimacie w domu od razu myślimy o świecach. Te, które pięknie pachną -doskonale relaksują. Te, które pięknie wyglądają – świetnie wpisują się we wnętrza. Lubimy jedno i drugie, dlatego świece zapachowe od MOKACANDLES zarówno cudownie pachną jak i wyglądają. Co więcej są w 100% naturalne.

świece_moka_candles

świece_moka_candles

Kompozycje zapachowe

Kompozycje zapachowe są przeróżne. Zapach kokosa przywodzi na myśl o wakacjach pod palmami, apetycznie pachnąca szarlotka przypomina nam, że już za chwilkę święta a o pobudzającej kawie chyba nie trzeba wiele słów (wielbiciele kawy zrozumieją). Starannie dobrane połączenia olejków eterycznych i naturalnego wosku sojowego tworzą gamę pięknych zapachów w których można utonąć na dłuższą chwilę. Świece zapachowe różnią się zapachami a tym samym pożądanym działaniem. I tak właśnie jedne będą działać pobudzająco, wspomagać pamięć i koncentrację a drugie kojąco i odprężająco.

świece_moka_candles

świece_moka_candles

Naturalne i ekologiczne

Ekologiczne świece zapachowe to gwarancja bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do powszechnie dostępnych świec parafinowych, świece sojowe w trakcie spalania nie wydzielają szkodliwych substancji i palą się aż dwa razy dłużej. Naturalne olejki eteryczne natomiast sprawiają, że można się cieszyć tymi pięknymi zapachami jak na aromaterapii. Dodatkowo świece ekologiczne posiadają niebielony, bawełniany knot bez dodatków typu papier czy ołów i są robione w 100% ręcznie! To jak? Jesteście gotowi na nowy zapach w Waszym wnętrzu? 😊 

świece_moka_candles

U nas, przy okazji remontu wnętrza zagościło kilka zapachów. Lubię wybierać zapach świecy, którą rozpalę danego wieczora w zależności od mojego nastroju. To stało się takim moim małym wieczornym rytuałem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj