Zabawki inspirowane dziecięcą wyobraźnią to idealny pomysł na prezent

0
4753

Czy Wasze dzieci napisały już listy do Świętego Mikołaja? Jeżeli tak, to od tej chwili wybór prezentów jest w Waszych rękach. Próżno czekać na zjawienie się tego prawdziwego Mikołaja, który z eskortą reniferów wraz z wypełnionym po brzegi workiem wpadnie przez komin do Waszego domu. Jeżeli chcecie spełnić marzenia swoich pociech wybierzcie dla nich coś oryginalnego. Zdajemy sobie sprawę, że prezenty dla dzieci pod choinkę to częsty dylemat dla rodzica. Sklepowe półki wypełniają się zabawkami. Działy dla dziewczynek w kolorze pstrokatego różu, dla chłopców zaś sportowe maszyny XXI wieku w miniaturze. Wyjątkowe rzeczy znajdziecie nie tylko w marketach. Niczym Święty Mikołaj, mamy dla Was cały worek inspirujących pomysłów na prezent.
przytulanka Kalimba

 zabawka robot

 przytulanka gęś

Świetnym pomysłem są zabawki, które rozwijają wyobraźnię u dzieci, a jeszcze lepszym te, które są stworzone przez dzieci! Samo wykonanie jest w rękach profesjonalistów, ale pomysł, kształty i inspiracje są zaczerpnięte od dzieci i z ich wyobraźni. Tak właśnie ręcznie szyte przytulanki, które swoimi kształtami mile zaskakują, są odzwierciedleniem różnych zwierzątek, super bohaterów i innych postaci. Lalki, które można tulić do woli oraz znane nam z młodzieńczych lat pacynki będą świetnym prezentem, a co więcej swoim wyglądem zachęcają do zabawy.

zabawka bohater

lalka Kalimba

poduszka kalimba

kalejdoskop

Dla tych, którzy lubią główkować najlepszym rozwiązaniem będą kolorowe karty z postaciami zwierzątek, gry, puzzle oraz edukacyjne domino. Wszystko zaprojektowane tak, by rozwijać wyobraźnię u dzieci. Dziewczynkom, które lubią się stroić można sprezentować torebkę w kształcie arbuza lub owocowy piórnik, który będzie im towarzyszył codziennie w szkole. Dla pilnych uczniów i tych, którzy lubią zapisywać swoje pomysły z pewnością przyda się notes lub Notatnik Pożeracza Książek. Po co myśleć schematycznie, skoro można sprawić dziecku wielką radość oryginalnym prezentem! A Wy, drogie Święte Mikołaje macie już wymarzone prezenty dla dzieci?

gra memory

notatnik pożeracza książek

gra dla dzieci

 

 

wycinanki dla dzieci

Zdjęcia: Alicja Szulc

Dziękujemy firmie Kalimba za pomoc w przygotowaniu artykułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj