Pop-up store, który nas zauroczył – POP UP SHOP DOYS

0
5618

Pop-up store, to idea tworzenia zaskakujących, unikatowych sklepów, które działają tylko przez określony czas. W minionym tygodniu przy okazji wizyty w okolicy Placu Vogla na Warszawskim Wilanowie trafiliśmy do takiego właśnie sklepu – POP UP SHOP DOYS.

Ku naszemu zaskoczeniu w jednym miejscu znaleźliśmy wiele produktów polskich twórców, które nie tylko można tam podziwiać, ale również zakupić. Od krzeseł projektu Romana Modzelewskiego po cieszące się obecnie wielkim uznaniem roślinki w słoiku oraz piękne ekologiczne i kolorowe poduszki.

Uwagę przykuwa stół zastawiony pięknym ręcznie formowanym szkłem wraz z wiszącymi nad nim unikatowymi lampami VELT. Właścicielka sklepu serdecznie opowiada nam historię ich ręcznej produkcji ze szkła sodowego ręcznie formowanego, a my podziwiamy jaki efekt daje światło przenikające te niepowtarzalne formy. W POP UP SHOP DOYS można też kupić przepiękną polską porcelanę i ceramikę pochodzącą z małej manufaktury.

Coś dla siebie znajdą tu także rodzice małych dzieci i niemowląt. Bujaczki, stoliki, zabawki a nawet ubranka – wszystko od rodzimych rzemieślników dbających o to aby wszystkie te rzeczy wyglądały nietuzinkowo i zachwycały nie tylko dzieci ale również nas dorosłych.

Gwarantujemy Wam, że gdy wejdziecie do środka – ciężko będzie opuścić to miejsce, a jeszcze gorzej podjąć decyzję co zabrać ze sobą do domu. Tyle tam pięknych rzeczy i wyszukanych perełek. Zostajemy zaproszeni na liczne wydarzenia organizowane w POP UP SHOP DOYS jeszcze przed Świętami. Zapraszamy również Was na Warszawski Wilanów bo na prawdę warto. Sklep znajduje się przy ul. Zygmunta Vogla 62 i co ważne dla tych zapracowanych jest otwarty 7 dni w tygodniu. Jako, że jest to sklep tupu Pop-up nie zwlekajcie bo niedługo może już go nie być 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here