Wiosenna kolekcja IDUNN – DUKA x Paulina Slebodzinska

3
2137
wiosenna kolekcja duka

Wiosenna kolekcja DUKA to połączenie kwiatowych wzorów i oryginalnej, świeżej palety kolorów. Marka tym razem podjęła współpracę z Pauliną Slebodzinską. Kolekcja zwróciła naszą uwagę ponieważ, na klasyczną w formie zastawę stołową, poduszki i dodatki dekoracyjne, naniesiony został kwiatowy print. Jego autorkę można było poznać szerzej z tworzenia barwnych, botanicznych wzorów właśnie. Jaki jest efekt końcowy współpracy DUKA x Paulina Slebodzinska? To produkty romantyczne i trochę tajemnicze. Warto zaznaczyć, że miłośnicy florystycznych wzorów będą zachwyceni! Elementy tej kolekcji pachną świeżo ściętymi kwiatami, a botaniczny motyw dodaje elegancji w każdej jadalni i zachęca do spotkań przy stole.

Wiosenna kolekcja IDUNN - DUKA x Paulina Slebodzinska

Wiosenna kolekcja

Ta wiosenna kolekcja wprowadza wiele świeżości. Niezależnie czy jest to stół wielkanocny czy po prostu dekoracja codzienna warto sięgać po kwiatowe wzory. W kolekcji znalazły się m.in. przepiękne wzorzyste talerze głębokie oraz poręczne i zgrabne miseczki. Biały, granatowy, pomarańczowy, różowy, zielony – takie kolory znajdziemy w kolekcji. Jako uzupełnienie zastawy do kolekcji mamy również transparentne kieliszki oraz kolorowe szklanki.

wiosenna kolekcja paulina slebodzinska dla DUKA

Do dekoracji stołu warto użyć nie tylko obrusów czy bieżników. Jeśli mamy do dyspozycji podkładki pod talerze skorzystajmy z nich. Jest to świetny pomysł ponieważ nie tylko dodatkowo udekorujemy stół ale również ochronimy go przed uszkodzeniem czy wszelkimi zabrudzeniami. Gdy używamy zastawy bez obrusu, takie podkładki świetnie chronią powierzchnię stołu przed zmatowieniem.

Wiosenna kolekcja IDUNN - DUKA x Paulina Slebodzinska

Dekoracje salonu

Autorka tej wiosennej kolekcji zadbała o to, żeby można ją było uzupełnić o elementy wystroju, które znajdują się poza stołem. W ten sposób możemy udekorować dodatkowo swój salon pięknymi poduchami.

Poduszka w kwiaty dekoracja do domu

No bo czy nie ma nic lepszego od odpoczynku na kanapie, która jest pięknie udekorowana? Oczywiście sytuację dopełni kubek herbaty w ręku w tak przepiękne wzory. Uwielbiam takie popołudnia. Dni już niedługo będą znacznie bardziej słoneczne a to świetny moment aby w naszych domach zagościły kwiaty i kwieciste wzory. Słońce i kwiaty to połączenie idealnie!

wiosenna kolekcja paulina slebodzinska

Ostatecznym uzupełnieniem wiosennego klimatu niech będzie świeca zapachowa. Zamknijcie oczy i poczujcie nutę poziomki, brzoskwini i czerwonych owoców. Przy drugim oddechu odnajdziecie zapach jaśminu, kwiatu pomarańczy z lekką nutą mchu na końcu.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj