IKEA FÄLTMAL, FRÖJERED, VOXLÖV, PÅDRAG – to nam się podoba!

0
2286

Coraz cieplejsze dni to idealny moment, aby zadbać o swoje samopoczucie oraz otoczenie z IKEA FÄLTMAL, FRÖJERED, VOXLÖV czy PÅDRAG. Wpuśćmy do domów promienie słońca i pozwólmy im się rozgościć. Zmiana aury na wiosnę to również wiele możliwości przyjemnego spędzenia czasu na zewnątrz – w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie. Zatroszczmy się więc o odpowiednią atmosferę oraz środowisko razem z nowościami od IKEA.

Czy wygoda może iść w parze z elegancją i ekologią? IKEA udowadnia, że tak, dlatego w nowościach na kwiecień znajdziemy wiele artykułów bazujących na naturalnych materiałach. Są przyjazne dla nas i planety. Jasne, neutralne kolory oraz praktyczne produkty codziennego użytku. Zrównoważone rozwiązania, pozwolą nam powitać wiosnę w dobrym stylu i w pełni wykorzystać każdy dzień. 

Świadomy wybór dla kuchni i jadalni

Dodajmy kuchni czystego, nowoczesnego stylu razem z pierwszymi bambusowymi frontami IKEA FRÖJERED, zaprojektowanymi przez Maję Ganszyniec. Doskonale komponują się one z pozostałymi elementami wystroju i tworzą prawdziwie skandynawski design.

kuchnia IKEA FRÖJERED bambusowe fronty

Zarówno o środowisko jak i naszą wygodę możemy również zadbać dzięki krzesłom VOXLÖV. Wykonane są z bambusa oraz sznurka ze skręconego papieru. Połączenie ich ze stołem z tej samej serii pozwoli na stworzenie jednolitego, estetycznego wnętrza.

Zrobione z miłością

Przy tworzeniu produktów dla domu IKEA zawsze stawia dobro ludzi i środowiska na pierwszym miejscu. Tak również było przy produkcji ozdobionych frędzlami, ręcznie wykonanych poszewek HERVOR/HALLVI. Zobaczcie na te piękne hafty! Wyprodukowano je przez indyjskie przedsiębiorstwo Rangsutra, które zapewnia stabilną pracę kobietom-rzemieślniczkom, co było szczególnie istotne w czasie wybuchu pandemii COVID-19. IKEA podjęła wtedy decyzję o utrzymaniu współpracy z firmą. Dzięki temu zachowano źródło dochodów dla wielu osób z tego regionu. 

poduszki IKEA

Innym wyjątkowym produktem z nowej oferty jest ręcznie tkany na płasko dywan TVINGSTRUP projektu K.C Maura. Ten model ma wzór po dwóch stronach, dzięki czemu można go od czasu do czasu obracać i posłuży nam na dłużej. Ma on nie tylko interesujący wygląd, autorowi przyświecała  także idea i przesłanie, że woda w naturze nie zna granic i wszyscy ludzie powinni mieć do niej równy dostęp. Dywan wykonano w 100% z naturalnej wełny, co jest zgodne z misją IKEA, aby do 2025 roku wykorzystywać wyłącznie wełnę z bardziej zrównoważonych źródeł. 

W nowościach znajdziemy także lampę TRUBBNATE, która po raz pierwszy pojawiła się w sklepach IKEA w latach 70-tych. Jej nowa wersja została częściowo wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu. Ciekawa forma klosza z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich gości.

IKEA TRUBBNATE lampka

Bliżej natury z IKEA FÄLTMAL

Piknik to świetny pomysł na popołudnie z rodziną, czy wieczór w gronie przyjaciół. Można go zorganizować w przydomowym ogródku czy nawet na balkonie! Teraz chłodne wieczory są nam niestraszne, dzięki przytulnej kołdro-poduszce FÄLTMAL. Jej wypełnienie wykonane zostało w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, a sam produkt jest wielofunkcyjny. Możemy się nim otulić i wpatrywać w nocne, rozgwieżdżone niebo lub złożyć i używać jako poduszki. Na wiosenny piknik warto zabrać ze sobą również koc FJÄLLMOTT, który posiada wodoodporny spód i łatwą w utrzymaniu warstwę wierzchnią. Wystarczy go zwinąć, używając regulowanych pasków, aby zawsze był pod ręką. 

Nowości już są dostępne w sklepach IKEA i na IKEA.pl. Szczegóły na temat nowych produktów znajdują się w ilustrowanych materiałach prasowych.

Źródło: Materiał prasowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here