Zlewy granitowe – estetyka i bezpieczeństwo w twojej kuchni

0
2713

Kuchnia to niewątpliwie serce każdego domu. Tu przygotowujemy posiłki, widzimy się z rodziną przy obiedzie albo możemy skusić się na kieliszek wina ze znajomymi. W tym oto pomieszczeniu spędzają czas nasi najbliżsi, dlatego urządzając kuchnię, warto zwrócić uwagę nie tylko na kwestię estetyki, ale i bezpieczeństwa. Zlewy granitowe to dobra alternatywa rozwiązująca od razu kilka problemów, które powstają pod czas projektowania kuchni. Dlaczego warto?

Trwałość

Zlewy granitowe, nazywane inaczej kamiennymi, wyróżniają się wyjątkową trwałością. Kiedy inwestujemy w taki sprzęt, możemy być pewni, że będzie służył nam długie lata. Zlewozmywaki produkowane są z tegranitu, czyli żywic dedykowanych 20% oraz kruszywa granitowego 80%. Taki skład gwarantuje zabezpieczenie od wszelkich uszkodzeń, zarysowań bądź uderzeń. Zlewy granitowe są również odporne na wysokie i niskie temperatury.

Zlewy granitowe z technologią antybakteryjną

Każdego dnia w kuchni toczy się życie. Z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie wielu rodzin, powstały zlewy antybakteryjne PrimaGran. Firma produkuje je zgodnie z technologią Ultra-Fresh. Działanie antybakteryjne zapewnia roztwór koloidalny srebra, który jest dodawany na wczesnym etapie produkcji. Równomiernie rozprowadzany roztwór pozostaje aktywny  przez cały okres eksploatacji zlewozmywaków i nie ulega starciu ani spłukaniu.

 Zlew granitowy antybakteryjny Zlew granitowy antybakteryjny

Estetyka i funkcjonalność

Wybór kształtów i kolorów zlewów naprawdę zaskakuje. Design to kolejna zaleta granitowych zlewozmywaków. Znajdą swoje zastosowanie zarówno w nowoczesnej kuchni, jak i tej urządzonej tradycyjnie.

Zlew granitowy antybakteryjny Mediolan czarny kuchnia

Zlewozmywak Granitowy Mediolan

Zlewozmywak Granitowy Mediolan, to klasyczny i uniwersalny model. Dzięki swoim niewielkim wymiarom nie zajmuje dużo miejsca na blacie i idealnie sprawdzi się w małometrażowych kuchniach oraz aneksach kuchennych. Pomimo kompaktowych rozmiarów nie zabraknie też miejsca na czyste naczynia i sztućce, a lekko profilowany ociekacz zapewni komfort w trakcie zmywania.

Zlew granitowy antybakteryjny Madryt biały kuchnia

Zlewozmywak Granitowy Madryt

Półtorakomorowe modele zlewów świetnie sprawdzą się w większych kuchniach. Zlewozmywak Granitowy Madryt posiada dodatkową komorę, gdzie można opłukać naczynia albo umyć warzywa. Ten model wyróżnia się ciekawą formą dzięki zaokrąglonym ściankom większej komory, a duży ociekacz zapewnia przestrzeń do odkładania czystych naczyń.

Zlew granitowy antybakteryjny Monaco kuchnia

Zlewozmywak narożny Monaco

W trakcie urządzania kuchni możemy zorientować się, że mimo naszych potrzeb, nie musimy instalować większego zlewu. Dlatego warto rozważyć umieszczenie go w narożniku. Zlewozmywak narożny Monaco to idealne rozwiązanie. Duża komora tego modelu umożliwi swobodne zmywanie większych naczyń, a trójkątny kształt ociekacza powoduje, że wokół zlewu pojawia się dodatkowa przestrzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj