Szarość we wnętrzu – prezentujemy projekt jasny i nowoczesny

0
3049

Jasne i nowocześnie urządzone wnętrza są obecnie bardzo modne. Popularność koloru szarego sprawia, że każdy czuje się z nim dobrze i traktujemy go jako kolor bezpieczny. Dostając zamówienie od klienta na szarość we wnętrzu zastanawiam się jak wykonać projekt aby gotowe wnętrze nie było zbyt smutne. W przypadku tej inwestycji przełamaniem spokojnych tonów obecnych w salonie i otwartej kuchni jest tapeta w przedpokoju. Zastosowanie kontrastowych, ciemnogranatowych pasów świetnie sprawdza się w tego typu zestawieniu.

szarosc-we-wnetrzu-001

szarosc-we-wnetrzu-002

szarosc-we-wnetrzu-003

szarosc-we-wnetrzu-004

W lampach zawieszonych nad stołem jadalnym odbijają się domownicy i wszystko co dzieje się w części dziennej mieszkania. Możliwość rozłożenia stołu sprawia, że salon staje się idealnym miejscem do przyjmowania gości.

szarosc-we-wnetrzu-005

szarosc-we-wnetrzu-006

Projektując sypialnię bardzo chciałam spełnić marzenie klientki o pojemnej szafie. Musiałam więc połączyć tę potrzebę z koniecznością wygospodarowania miejsca na umieszczenie TV tak aby można było w łóżku oglądać ulubione filmy. Połączenie tych dwóch potrzeb stało się możliwe gdy do sypialni zaprojektowałam dodatkowe pomieszczenie – garderobę.

szarosc-we-wnetrzu-007

szarosc-we-wnetrzu-008

Nastoletni synowie poprosili o biel, czerń i szarość we wnętrzu bez zbędnych dekoracji. Nie chcąc aby pokoje były zbyt ciemne i ponure postawiłam na kolor biały i szary a czarne pozostały jedynie elementy wystroju. Tak powstał pokój dla miłośnika sportów i gier komputerowych oraz dla kolekcjonera modeli samochodów.

szarosc-we-wnetrzu-009

szarosc-we-wnetrzu-010

szarosc-we-wnetrzu-011

Łazienka jest jedynym miejscem gdzie szarość i biel została uzupełniona elementami drewna. Mocne i wyraziste w swojej strukturze sęki na  frontach mebli ocieplają wnętrze i nadają mu charakteru.

szarosc-we-wnetrzu-012

szarosc-we-wnetrzu-013

projekt i realizacja: Kate&Co

Zdjęcia: Dariusz Majgier

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj