SYMFONISK – z muzyką żyje się lepiej!

0
2731
IKEA SYMFONISK głośnik półka pościel łóżko sonos

Prawie wszystko w życiu jest lepsze w towarzystwie dźwięku – atmosfera w domu również. Wie o tym IKEA, dlatego podjęła współpracę z firmą Sonos, wkraczając w fascynujący świat produktów audio. Połączenie skandynawskiego designu z wysokiej jakości dźwiękiem zaowocowało dwoma wyjątkowymi produktami: lampą-głośnikiem oraz półką-głośnikiem z serii SYMFONISK. Kolekcja pojawiła się w sprzedaży w sierpniu i została zaprezentowana wraz z nowym katalogiem IKEA 2020.

SYMFONISK – dźwięk zintegrowany we wnętrzu

„IKEA zawsze szuka pomysłów, które ulepszają domowe życie. Dzięki integracji technologii w produktach wyposażenia domu możemy to robić w jeszcze lepszy sposób” – mówi Björn Block, Business Leader dla IKEA Home Smart w IKEA of Sweden.

symfonisk ikea lampa głośnik biała wnętrze salon ikea lampa głośnik biała wnętrze salon

Dlaczego Sonos?

IKEA zna się na urządzaniu domów, ale produkcja sprzętu audio to dla niej coś nowego. Z kolei specjaliści Sonos to mistrzowie systemu dźwięku i technologii, stale poszukujący nowych sposobów wkomponowania ich w domową przestrzeń. Połączenie tego, co najlepsze w tych dwóch światach, sprawia, że dźwięk najwyższej jakości staje się przystępny cenowo. IKEA i Sonos stworzyli razem produkty, których nie byliby w stanie wymyślić samodzielnie.

symfonisk ikea półka głośnik biała wnętrze salon

Kolekcja SYMFONISK – Lampa-głośnik i półka-głośnik

Chcąc rzucić wyzwanie tradycyjnej estetyce produktów high-tech, powstała kolekcja SYMFONISK składająca się z dwóch niezwykłych produktów. Lampa stołowa z głośnikiem WiFi emanuje miękkim, nastrojowym światłem oraz odtwarza dźwięk najwyższej jakości. Głośnik-półka zapewnia natomiast doskonałe brzmienie i oszczędza przestrzeń. Wystarczy zamontować go na ścianie, aby stał się stolikiem nocnym lub półką, która utrzyma ciężar do 3 kg.

Głośnik półka książki wnętrze ikea

Głośników w lampie i półce można używać razem albo osobno. Są one w pełni zintegrowane z innymi produktami firmy Sonos i można nimi sterować za pomocą aplikacji. Połączenie z siecią WiFi umożliwia natomiast przesyłanie strumieniowo treści ze wszystkich ulubionych serwisów! Każdym głośnikiem można sterować indywidualnie, dzięki czemu łatwo jest odtwarzać różne utwory w salonie, sypialni czy kuchni albo cieszyć się jednym brzmieniem w całym domu. Modele są dostępne w dwóch klasycznych odsłonach kolorystycznych, w białej i czarnej.

symfonisk ikea lampa głośnik czarna wnętrze sypailnia świeczki

Źródło: materiały prasowa IKEA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj