Niezwykła wystawa IKEA i Sonos w Mediolanie

0
2820

IKEA postanowiła połączyć w ramach swojego wzornictwa dźwięk i światło. Te dwa niezwykle ważne do wprowadzenia odpowiedniego nastroju w domu elementy stanowiły punkt wyjścia do stworzenia nietuzinkowej wystawy FEEL HOME w Mediolanie w czasie Design Milan Week. To niezwykła wystawa to preludium do prezentacji pierwszych produktów z gamy SYMFONISK, będącej owocem wyjątkowej współpracy IKEA z firmą Sonos.

Wyjątkowa wystawa IKEA w Mediolanie

Ta wyjątkowa wystawa od IKEA to oryginalne, interaktywne instalacje. Opierają się na codziennych czynnościach. Jaki jest ich cel? Chodzi o pokazanie, jak istotną rolę w życiu i w domu odgrywają dźwięk oraz światło. IKEA chce więc zaoferować dźwięk wysokiej jakości w połączeniu z piękną formą i funkcją. Połączyła więc swoją wiedzę o wyposażeniu domu z profesjonalizmem firmy Sonos, słynącej z tworzenia wspaniałych doznań dla ludzkich uszu. Już teraz możemy zdradzić, że SYMFONISK stanie się produktem, który nie będzie odstawał od filozofii, jak i jakości produktów Sonos.

wyjątkowa wystawa IKEA

wyjątkowa wystawa IKEA

Współpraca IKEA i Sonos

Na wystawie IKEA i Sonos pokażą po raz pierwszy owoc tej wyjątkowej kolaboracji. Będzie to głośnik, który może być także… półką na książki oraz głośnik, który jest jednocześnie… ale to już niespodzianka! Uczestnicy będą mogli usłyszeć, jak głęboko i czysto brzmi SYMFONISK. Będą także mogli spotkać się z ekspertami IKEA w dziedzinie wyposażenia domu oraz profesjonalistami z firmy Sonos. Za ten projekt IKEA otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Design Award! Pierwsze produkty z gamy SYMFONISK będą dostępne w Polsce od sierpnia 2019 roku.

wyjątkowa wystawa IKEAwyjątkowa wystawa IKEA

Współpraca z Sonos to kolejny etap wieloletniego programu IKEA Smart Home, który został zapoczątkowany w 2015 roku. Pierwszym rozwiązaniem dla inteligentnego domu była lampa z ładowarką do smartfona oraz cała gama bezprzewodowych paneli indukcyjnych. Następnie w 2016 roku dołączył do niej inteligentny system TRÅDFRI, czyli niedrogi zestaw do sterowania oświetleniem za pomocą smartfona. Umożliwia on m.in. budzenie światłem, tworzenie scen świetlnych i nastrojów, a nawet sterowanie pojedynczymi żarówkami.

Niezwykła wystawa w Mediolanie w wydaniu IKEA i Sonos odbędzie się w dniach 9-14 kwietnia w godzinach 10-22 w Torneria Tortona, przy Via Novi 5 w Mediolanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj