Polska marka Micante prezentuje nowy wymiar oświetlenia!

0
8567
lampy-polska-marka-micante-inspiracje-światło-oświetlenie-stolik

Światło ma ogromne znaczenie w projektowaniu wnętrz. Jego odpowiednie dobranie oraz użycie w projekcie decyduje o ostatecznej prezentacji wnętrza i samopoczuciu użytkowników. Wiele z Was może odczuć moc światła, robiąc proste selfie, bowiem są miejsca doświetlone na tyle, że zdjęcie wygląda przecudownie, a są takie, że żadne ujęcie nie nada się nawet do własnej galerii. Polska marka Micante nie tylko zna się na dobrym świetle, ale również znalazła sposób na jego niezwykłe stosowanie w przestrzeni. Poznajcie zatem ich wyjątkowe nowości!

Polska marka Micante – odkryj światło na nowo!

Niezwykła lampa lub kompozycja oświetleniowa potrafi uzupełnić przestrzeń wnętrza i dodać jej wyjątkowego charakteru. Teraz można zrobić to również z nowościami Micante, które oprócz tradycyjnej funkcji oświetlającej pełnią dodatkowe funkcje użytkowe!

lampy-polska-marka-micante-inspiracje-światło-oświetlenie-donice
Donica Lidia

Micante to polska marka, która proponuje niesztampowe rozwiązania oświetleniowe dla wnętrz i stosowania na zewnątrz. Jej produkty charakteryzuje prosty nowoczesny design, łączący w sobie dbałość o detale i precyzję wykonania. Głównym wyróżnikiem lamp Micante jest ich autorska powierzchnia. Aksamitna i gładka, wykonana jest w technologii NoDots, a więc nie posiada najmniejszych porów, gromadzących brud. Szczególną wygodę dzięki tej technologii można odczuć przy użyciu lamp na zewnątrz, bowiem nawet w najbardziej kapryśnych warunkach pogodowych lampy pozostają łatwe w pielęgnacji.

lampy-polska-marka-micante-inspiracje-światło-oświetlenie-kule
Lampa mBall

Micante – stylowy dodatek dla wnętrza lub ogrodu

Nowości marki można stosować w każdych warunkach, jednak uważamy, że szczególnego uroku dodadzą one tarasom lub ogrodom. Wśród najciekawszych produktów oferty Micante znajdują się doświetlające donice i pufy. Kilka takich wystarczy, by zapełnić magiczną iluminację wokół swojego domu. Jeszcze jednym ciekawym rozwiązaniem są świecące się kule różnych rozmiarów – must have ogrodowych kompozycji jak w nocy tak i w dzień!

Pufa mBox

Kilka słów o zaletach marki

Piękny design, jakość i łatwość w użytkowaniu to jeszcze nie wszystko, czym zaskoczą nas lampy Micante. Ich produkty to przede wszystkim świetne światło oraz możliwość stworzyć własną kompozycję świetlną. Sprawdzą się one zarówno na tarasach, w ogrodach i domach, jak i w hotelach, ogródkach restauracyjnych i innych miejscach publicznej.

lampy-micante-inspiracje-światło-oświetlenie
Lampa mBall wisząca

Źródło: materiały prasowe, 9design

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj