Przepiękne i kameralne wnętrze spa w centrum warszawy

0
3659

Ostatnio uczestniczyliśmy w konferencji dla architektów i projektantów wnętrz, której tematem były TRENDY, WIZJE i PROGNOZY we wzornictwie i architekturze wnętrz. Debatowano o tym, w jakim kierunku przez najbliższe lata rozwiną się te dziedziny oraz o tym, jak będzie wyglądał dom przyszłości. Spotkanie odbyło się w wytwornych wnętrzach Pałacu Prymasowskiego w Warszawie, a podczas przerwy trafiliśmy do pięknego, niewielkiego salonu SPA FOR YOU. 

Okazało się, że to przytulne spa w centrum warszawy skrywa wnętrze zaprojektowane tak, aby każda klientka już od wejścia czuła się jak na luksusowym zabiegu.

spa warszawaspa warszawa

spa warszawa

spa warszawa

Luksusowy salon na Starym Mieście w Warszawie to idealne miejsce, aby zadbać o swój piękny wygląd i dobre samopoczucie. należy jednak zwrócić również uwagę na wykończenie wnętrz spa. Ciepłe kolory i świetnie dobrane kontrasty tworzą nastrojową atmosferę. Marmur na podłodze, szarości i biel optycznie powiększają przestrzeń. Wszystkie pomieszczenia są eleganckie i komfortowo wyposażone. W gabinetach światło wydobywa się z zakamarków w ścianach lub z małych punktów na suficie. Mimo tego, że nie widzimy żadnych lamp to właśnie oświetlenie odgrywa główną rolę w tworzeniu klimatu. W spa znajdują się dwie sauny – sucha oraz mokra. Nawet tutaj zadbano o idealny dobór oświetlenia, które delikatnie rozjaśnia pomieszczenia.

spa warszawa spa warszawa

spa warszawa

Na miejscu spotkacie profesjonalny i pełen pasji personel, który świadczy usługi na najwyższym poziomie dobierając indywidualne rozwiązania. Przemiła właścicielka SPA FOR YOU postanowiła podarować dla jednego z naszych czytelników lub jednej z czytelniczek zaproszenie na peeling z masażem o nucie zapachowej dobranej indywidualnie więc mamy nadzieje, że załapiecie się na konkurs 🙂

spa warszawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here