Naturalna poduszka, która dba o najwyższy komfort snu

0
2587

Czy zastanawiacie się nad materiałami, kiedy urządzacie wnętrza? Używając tych sztucznych nie myślcie sobie, że wypoczynek będzie w pełni komfortowy. My stawiamy na naturalne materiały i wartościową produkcję. Wybierając pościel do sypialni warto zainwestować w nią przede wszystkim pod względem jakości. Dobrze dobrane materiały odwdzięczą się szybko szczególnie w sypialni. Spokojny sen to podstawa, by być wypoczętym i mieć pełne pokłady energii. Tak naprawdę aż 1/3 dnia spędzamy w łóżku, chociaż wiele z nas śpi nawet dłużej niż 8 godzin dziennie. Naszym towarzyszem zawsze jest poduszka, która dba o komfort spania i powinniśmy zwrócić uwagę na to, by była maksymalnie wygodna oraz zrobiona z wysokiej jakości materiałów. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak rozpoznajecie materiały? Najczęściej pewnie za pomocą dotyku, lecz niestety w ten sposób nie potrafimy konkretnie zdefiniować, dlaczego dana tkanina nam odpowiada. Dobra pościel zapewnia komfortowy wypoczynek, pozwala także na ograniczenie do minimum kłopotów z praniem czy prasowaniem. Przede wszystkim jednak – pozwala skórze oddychać. Potrafi też być piękna, o czym same się przekonałyśmy dzięki I Love Grain.

naturalna poduszka naturalna poduszka

Odwiedziłyśmy ich butik w Warszawie. Gwarantujemy, że znajdziecie tam mnóstwo pięknych produktów, które można dotykać, wąchać i poczuć świetną atmosferę. Dla nas to była również cudowna inspiracja, co potwierdzają zdjęcia, które znajdziecie w dalszej części artykułu.

naturalne poduszki naturalne poduszki naturalne poduszki

Odpoczynek zyskuje wiele na wartości, jeżeli w sypialni goszczą naturalne materiały. Wypełnienie poduszek łuskami gryki, orkiszu, czy ziarnami pestek wiśni lub gorczycy gwarantuje maksymalny wypoczynek. W poduszkach znajdują się również pięknie pachnące zioła takie jak jaśmin, piwonia, róża stulistna i trawa cytrynowa. Ziaren i ziół znajdziecie tu więcej i można je dopasować do własnych preferencji. Naturalne materiały natomiast umożliwiają odpowiednią wentylację, dzięki czemu w czasie snu odpoczywa całe ciało, a jeżeli ciało to i umysł. Naturalne poduszki to gwarancja wysokiej jakości snu, to także maksymalna wygoda. Wybierając te do sypialni zwracajmy uwagę na naturalne tkaniny, które mają właściwości antyalergiczne i oddychające. Nie zatrzymują one wilgoci, przez co nie tworzy się środowisko dla rozwoju drobnoustrojów. Len oraz bawełna to trwałe i wytrzymałe materiały, które nie ulegają przetarciu oraz zniszczeniu nawet po częstym praniu i wielu latach użytkowania, zapewniając zawsze ten sam komfort i świeżość jak za pierwszym razem. W przeciwieństwie do sztucznych materiałów, naturalne poduszki nie zbierają ładunków elektrycznych, co poprawia komfort snu i nie powoduje problemów z elektryzowaniem się. Pościel z naturalnych składników od lat znajduje także zastosowanie w medycynie naturalnej.

naturalna poduszka

naturalna poduszka

Używanie w urządzaniu wnętrz naturalnych materiałów jest bardzo istotne i wpływa na samopoczucie, pamiętajcie o tym. My stawiamy na wysoką jakość i wygodę, co gwarantują produkty od I Love Grain. Twórcy z tej pracowni stawiają na najwyższą jakość i nie pozwalają sobie na wykorzystywanie tańszych zamienników. Do szycia poszewek wykorzystują len oraz 100% bawełnę od najlepszych, doświadczonych producentów. Surowce posiadają certyfikaty OEKO-​TEX w klasie I oraz nici z certyfikatami OECO-​TEX 100. Dzięki temu poduszki i pufy nie są zwyczajnymi elementami użytkowymi, ale mają przede wszystkim właściwości zdrowotne. Ich głównym celem jest stworzenie komfortowych warunków do snu i wypoczynku zarówno dla ciała, jak i ducha.

naturalne poduszki

naturalna poduszka

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj